"Shazam 2" - oto nowe stroje superbohaterskiej rodzinki. Wyglądają lepiej, niż oryginalne?

22.06.2021 11:40
"Shazam 2" - oto nowe stroje superbohaterskiej rodzinki. Wyglądają lepiej, niż oryginalne? Fot. Steve Wilkie/Everett Collection/East News

Niedawno ruszyły zdjęcia do "Shazama! Fury of the Gods", czyli kontynuacji popularnego filmu z 2019 roku. Z tej okazji reżyser podzielił się kadrem z planu, na którym widzimy superbohaterską rodzinkę.

Shazam 2 - oto zdjęcie superbohaterskiej rodziny

Reżyser filmu "Shazam! Fury of the Gods" David F. Sandberg zaprezentował niedawno światu nowe stroje rodzinki Shazama z nadchodzącego filmu! W sieci pojawiły się już przecieki stroju Zachary'ego Levi'a, dlatego Sandberg stwierdził, że ubiegnie wszystkich i po prostu przedstawi światu swoje "nowe dzieci" samodzielnie. Prawdopodobnie była to dobra decyzja, bo przynajmniej fotka jest wysokiej jakości.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć Billy'ego, Mary, Freddy'ego i resztę ekipy w superbohaterskich wersjach:

Sandberg oczywiście nie ukrywał nigdy, że cała rodzina doczeka się odświeżenia - sam stwierdził bowiem, że "to byłoby dziwne", gdyby nowego kostiumu doczekał się tylko Shazam, a nie całe rodzeństwo. A dlaczego w ogóle zmieniono design kostiumów? Bo "czemu nie, skoro mamy taką okazję, to warto z tego skorzystać".

Polecamy

Reżyser stwierdził również w rozmowie z Comicbook.com, że większość pomysłów na zmiany w kostiumach pochodziła od niego. Projektantka Louise Mingenbach i jej ekipa przygotowała poprawki, a następnie przedstawiła projekt Sandbergowi i szefostwu z Warner Bros./New Line Cinema. Ci nie mieli żadnych zastrzeżeń, a efekt końcowy widzimy na zdjęciu powyżej.

W obsadzie filmu powrócą Angel Asher jako Billy Batson, Jack Dylan Grazer w roli Freddy'ego Freemana, a także oczywiście Zachary Levi w roli tytułowego superbohatera/dorosłej wersji Batsona. Do obsady dołączyły natomiast Lucy Liu i Helen Mirren. 

"Shazam! Fury of the Gods" pojawi się w kinach już 2 czerwca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.