Warner Bros. zaprezentował oficjalne logo filmu „Shazam!”

Natalia Hluzow
21.03.2018 16:22
Shazam|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna grafika promująca nadchodzącą produkcję o superbohaterze DC. Jak prezentuje się logo filmu „Shazam!”?

Dotychczas mieliśmy okazję oglądać tylko wykonane ukradkiem zdjęcia z planu „Shazama!”, które zdradziły m.in. jak będzie wyglądać kostium tytułowego bohatera i w jakim czasie będzie toczyła się akcja filmu. Teraz pojawił się pierwszy oficjalny materiał udostępniony przez Warner Bros.

Oficjalne logo filmu „Shazam!”

Początkowo logo zostało zaprezentowane w ramach zapowiedzi LIVE chatu, jaki magazyn Entertainment Weekly przeprowadził w środę 20 marca 2018 z obsadą filmu. Następnie w sieci pojawił się pierwszy teaserowy plakat:

Shazam Fot. foto: materiały prasowe

„Shazam!” – kolejny film DC

„Shazam!” to ekranizacja komiksu o nastoletnim Billym Batsonie, który od umierającego maga otrzymuje wyjątkowe zdolności. Chłopak po wypowiedzeniu słowa Shazam! zmienia się w superbohatera obdarzonego mocami mitycznych bogów i herosów – mądrością Salomona, siłą Herkulesa, mocą Zeusa, wytrzymałością Atlasa, odwagą Achillesa i szybkością Merkurego.

Z końcem lutego 2018 pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu, które pozwoliły fanom zobaczyć kostium filmowego superherosa do złudzenia przypominający oryginał z komiksu. Wielu miłośnikom DC dało to nadzieje na odświeżenie serii poprzez powrót do kolorowej, niewinnej i pełnej nadziei stylistyki znanej z klasycznych komiksów. Opublikowane w mediach społecznościowych fotografie ukazały także dekoracje świąteczne, co jasno sugeruje, że akcja filmu będzie toczyć się w okresie świąt Bożego Narodzenia.

„Shazam!” – obsada i twórcy

W rolę superbohatera w rajtuzach i pelerynie wcieli się Zachary Levi, zaś młodego Billiego Batsona zagra Asher Angel. Ponadto w filmie zobaczymy m.in. Jacka Dylana Grazera jako przyjaciela chłopaka, Rona Cephasa Jonesa jako starca oraz Marka Stronga w roli czarnego charakteru, doktora Sivany.

Reżyserem filmu jest David F. Sandberg, twórca m.in. „Annabelle: Narodziny zła” oraz „Kiedy gasną światła”. Za scenariusz odpowiadają Henry Gayden i Darren Lemk. Na premierę „Shazama!” fani będą musieli poczekać jeszcze rok. Film ma trafić do kin 5 kwietnia 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.