Skrulle prezentują swoją moc w nowej zapowiedzi "Kapitan Marvel"

Sergiusz Kurczuk
08.01.2019 08:16
Skrull (Kapitan Marvel)|undefined Fot. materiały prasowe

Do sieci trafił nowy teaser filmu "Kapitan Marvel". Pojawiło się w nim wiele nowych scen, w tym moment, w którym jeden ze Skrulli zmienia się w kobietę. 

Nadszedł rok 2019, a to oznacza, że niebawem zobaczymy trzy nowe filmy od Marvel Studios. Pierwszym będą solowe przygody superbohaterki znanej jako Kapitan Marvel. W sieci pojawił się nowy teaser produkcji, który zawiera wiele niepublikowanych dotąd fragmentów nadchodzącego filmu. Na szczególną uwagę zasługuje metamorfoza jednego z przedstawicieli rasy wrogiej tytułowej bohaterce. 

"Kapitan Marvel" - przemiana Skrulla

O tym, że głównymi przeciwnikami heroiny granej przez Brie Larson będą zmiennokształtne Skrulle, było wiadomo od dawna. W końcu Kapitan Marvel stoi po stronie imperium Kree, którzy w komiksowym świecie od stuleci walczą z zielonymi kosmitami o spiczastych uszach. Do tej pory widzieliśmy dwa zwiastuny "Kapitan Marvel" (i jeden niskobudżetowy remake), ale w żadnym nie pokazano, jak działają moce Skrulli. Widzieliśmy jedynie sceny, w których Carol Danvers walczy z kosmitami podszywającymi się pod ludzi. Nowa zapowiedź filmu zmienia ten stan rzeczy. 

Jak widać, przemiana Skrulli przypomina nieco metamorfozę Mystique z serii filmów o X-Men. W nowej zapowiedzi nie brakuje innych niewidzianych dotąd scen z filmu. Główny nacisk położono na humorystyczną relację Carol z młodym Nickiem Furym (Samuel L.  Jackson). Pojawia się również postać grana przez Jude'a Law, trenująca główną bohaterkę. 

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera?

21. film Marvel Studios zadebiutuje na dużym ekranie już niedługo. Solowe przygody Carol Danvers będziemy mogli zobaczyć już 8 marca 2019 roku. Film "Avengers: Endgame", w którym Kapitan Marvel prawdopodobnie odegra ważną rolę, pojawi się w kinach 25 kwietnia 2019 roku. Nowe przygody Spider-Mana zobaczymy kilka miesięcy później - 4 lipca. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.