"Słoneczny patrol": Pamela Anderson po 30 latach odtworzyła sceny z kultowego serialu

28.11.2019 10:31
Pamela Anderson|undefined Fot. EAST NEWS

Pamela Anderson - gwiazda "Słonecznego patrolu" wzięła udział w reklamie, która odnosi się do słynnego serialu sprzed 30 lat. Aktorka znowu biegła po plaży w kostiumie kąpielowym.

C.J. Parker powróciła! Niestety nie będzie ratować topielców z kalifornijskiej plaży, tylko reklamować australijską firmę Ultra Tune. Mimo że od ostatniego odcinka "Słonecznego patrolu" w 2019 roku minęło równo 30 lat, Pamela Anderson udowodniła, że nadal mogłaby wcielać się w dzielną ratowniczkę. W sieci pojawiły się zakulisowe zdjęcia z produkcji reklamy.

"Słoneczny patrol" - Pamela Anderson odtworzyła swoją rolę

Internet zalały fotografie pochodzące z australijskiej plaży Gold Coast, na których Anderson odziana w strój kąpielowy biegnie po piasku. Zdjęcia odbyły się 26 listopada 2019 roku. Chociaż Anderson ma na sobie kostium zakrywający większość ciała, nie mogło zabraknąć znaku rozpoznawczego gwiazdy - głębokiego dekoltu, sięgającego praktycznie jej talii. Fotografie zza kulis można zobaczyć za pośrednictwem Twittera.

Premiera "Słonecznego patrolu" odbyła się w 1989 roku. U boku Anderson występował inny gwiazdor lat 90. - David Hasselhoff. Produkcja została skasowana po jednym sezonie, ale Hasselhoff przekonał producentów wykonawczych, że w tytule tkwi potencjał, więc w 1991 roku wznowiono produkcję, która okazała się wielkim ogólnoświatowym sukcesem. Ostatni odcinek wyemitowano w 2001 roku. Scena, w której Pamela Anderson w czerwonym kostiumie kąpielowym biegnie w zwolnionym tempie po piaszczystej plaży, na stałe zapisał się w historii telewizji i wielokrotnie był cytowany w innych tekstach kultury. W 2017 roku powstała filmowa wersja serialu pod tytułem "Baywatch. Słoneczny patrol", w którym wystąpili Dwayne Johnson, Zac Efron i David Hasselhoff.

Przeczytaj także

Jak aktorka będzie się prezentowała w reklamie Ultra Tune? Przekonamy się za jakiś czas.

Przeczytaj także

Zobacz też: Leonardo DiCaprio miał zagrać w „Słonecznym patrolu”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.