„Solo: A Star Wars Story”: Harrison Ford zamiast Aldena Ehrenreicha w fanowskim zwiastunie

Natalia Hluzow
16.05.2018 13:39
Han  Solo|undefined Fot. kadry z wideo

Miłośnicy „Star Wars” są gotowi zrobić niemal wszystko, by móc jeszcze raz zobaczyć Harrisona Forda w roli Hana Solo. Nawet jeśli oznacza to samodzielne wklejenie go do filmu, w którym nigdy nie zagra. 

Dla większości fanów „Gwiezdnych wojen”  Han Solo jest tylko jeden i jest nim Harrison Ford. Niedawno zażartował sobie z tego nawet sam aktor, kiedy odwiedził Aldena Ehrenreicha podczas wywiadu i przepędził go ze swojego miejsca. Jeszcze dalej posunęli się internauci, którzy usunęli wizerunek młodego aktora ze zwiastuna „Solo: A Star Wars Story” w jego miejsce wstawiając twarz „prawdziwego” Hana Solo.

„True Solo” – fanowski zwiastun filmu „Solo: A Star Wars Story”

Jako materiał bazowy wykorzystano finalny trailer „Solo: A Star Wars Story”, zaś postać Harrisona Forda została powycinana z różnych produkcji, nie tylko z „Gwiezdnych wojen”. Wśród zmontowanych fragmentów pojawiają się nawet ujęcia z filmu „Amerykańskie graffiti”. Wstawianie twarzy oryginalnego Hana Solo w ciało jego młodszej wersji wychodzi autorom fanowskiego zwiastuna raz lepiej, raz gorzej. Niemniej, doceniamy całość za pomysł i prezentujemy ją poniżej:

Fani „Gwiezdnych wojen” z nostalgią spoglądający w stronę oryginalnej trylogii już nie pierwszy raz szukają sposobu na umieszczenie Harrisona Forda w filmie o młodości Hana Solo. Jedni tworzą własne zwiastuny, inni – wyobrażają sobie, jak mógłby się zaczynać „Solo” z udziałem Harrisona Forda. Wszystko to jednak na nic, gdyż 75-letni aktor już dawno pożegnał się z rolą słodkiego drania z uniwersum „Star Wars”. Czy Aldenowi Ehrenreichowi uda się go godnie zastąpić? Przekonamy się już 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.