Sonic kontra Doktor Robotnik w pierwszym zwiastunie filmu "Sonic the Hedgehog"

Sergiusz Kurczuk
30.04.2019 16:06
kadr z filmu Sonic the Hedgehog|undefined Fot. kadr z filmu Sonic the Hedgehog

W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu "Sonic the Hedgehog". W rolach głównych wystąpili Ben Schwartz, James Marsden oraz Jim Carrey. Kiedy premiera filmu?

Kiedy przedstawiciele Paramount Pictures zapowiedzieli film na podstawie jednej z najsłynniejszych gier firmy Sega, wśród fanów jeża Sonica pojawił się sceptycyzm. Nie wszystkich zachwyciły też pierwsze grafiki przedstawiające tytułowego bohatera filmu "Sonic the Hedgehog". Jedyną nadzieją był zwiastun produkcji. W końcu trailer trafił do sieci. Jak prezentuje się zapowiedź adaptacji słynnej gry wideo?

Przeczytaj także

"Sonic the Hedgehog" - pierwszy zwiastun filmu

Jeśli liczyliście na świat znany z serii gier, to się zawiedziecie. Twórcy filmu postanowili urealnić postać, wrzucając ją do naszej rzeczywistości. Oczywiście niebieski jeż poruszający się z nadludzką prędkością szybko ściąga na siebie uwagę amerykańskiego wojska, które postanawia schwytać Sonica. W tym celu angażuje Doktora Robotnika, w którego wcielił się Jim Carrey. Szalony naukowiec wykorzystuje swoje sztuczki, by złapać nieuchwytną zdobycz.

W zwiastunie słychać hit Coolio pod tytułem "Gangsta's Paradise". Tytułowy bohater został powołany do życia dzięki efektom CGI. Głosu użyczył mu Ben Schwartz. Oprócz Carreya w filmie zobaczymy również Jamesa Marsdena, który wcieli się w przyjaciela Sonica - Toma Wachowskiego. W pozostałych rolach wystąpili Neal McDonald, Tika Sumpter, Adam Pally oraz Natasha Rothwell.

W Polsce film będzie wyświetlany pod tytułem "Jeż Sonic". Dostępny jest już zwiastun z polskim dubbingiem.

"Sonic the Hedgehog" - kiedy premiera filmu?

Czy filmowy Sonic podbije serca osób zagrywających się kolejnymi częściami serii firmy Sega? Przekonamy się za kilka miesięcy. Produkcja trafi do kin 8 listopada 2019 roku.

>>Zobacz też: Filmy nadchodzące w roku 2019. Najbardziej wyczekiwane tytuły<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.