Sony podało datę premiery nowego filmu Marvela. O czym opowie produkcja?

12.02.2020 09:41
Sony podało datę premiery nowego filmu Marvela. O czym opowie produkcja? Fot. materiały prasowe/Insomniac Games/Sony

Sony podało na początku lutego 2020 roku datę premiery nowego filmu ze świata Marvel. Studio ma prawa do postaci związanych ze Spider-Manem, co skutecznie ułatwia odgadnięcie, o czym może opowiedzieć nowa produkcja. 

Sony nie zwalnia swojej "marvelowej" ofensywy - studio podało bowiem datę premiery kolejnego filmu na podstawie komiksów z Domu M. Nowa produkcja ma zadebiutować 8 października 2021 roku i będzie 3. dziełem w ciągu nadchodzących 2 lat - w końcu jeszcze w 2020 roku mają zadebiutować filmy "Morbius" z Jaredem Leto oraz "Venom 2" z Tomem Hardym w roli głównej. 

Nowy film Marvela - o czym opowie?

Pojawia się więc pytanie - na jakiej postaci skupi się nowa produkcja Sony we współpracy z Marvelem? Jeszcze kilka lat temu plotkowano o filmie "Silver Sable/Black Cat", który miał nawet scenarzystki oraz reżyserkę, ale słuch o produkcji zaginął. Wątpliwe jest, żeby kontynuacja "Morbiusa" otrzymała tak bliską datę premiery, a "Spider-Man: Uniwersum 2" zadebiutuje 8 kwietnia 2022 roku. Dlatego wiele fanów pokazuje na możliwość powstania produkcji o Kravenie The Hunterze.

Przeczytaj także

Kraven jest bratem przyrodnim Chameleona, więc od razu twórcy mieliby możliwość wprowadzenia kolejnej dość ważnej postaci do filmowego uniwersum Sony. Sam Łowca nigdy nie był pełnoprawnym "złoczyńcą" - jego głównym zadaniem jest upolowanie Spider-Mana, którego uznaje za swojego najbardziej godnego przeciwnika. Dodanie "skóry" z Pajęczaka do listy swoich trofeów staje się dla niego obsesją. 

Sony po premierze "Niesamowitego Spider-Mana 2" miało plany na film o Sinister Six, które nie zostały ziszczone przez słaby wynik finansowy i artystyczny produkcji z Andrew Garfieldem. Mając w zanadrzu Kravena, Venoma, Morbiusa i Vulture'a (którego widzieliśmy w zwiastunie filmu o wampirze), firma będzie już bliska stworzenia wymarzonej produkcji "Spider-Man vs Sinister Six". 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.