Sony zrealizuje film o postaci, która pojawiła się w dwóch komiksach o Spider-Manie. Zagra ją raper

26.04.2022 16:36
Sony zrealizuje film o postaci, która pojawiła się w dwóch komiksach o Spider-Manie. Zagra ją raper Fot. Album Online/East News

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Sony zrealizuje kolejny film o postaci ze świata Spider-Mana. Ta pojawiła się w zaledwie kilku komiksach, a do tego kompletnie nieznaną postać zagra... raper. 

Sony tworzy kolejny film o postaci ze świata Spider-Mana

Sony nie przestaje zaskakiwać swoimi dziwnymi decyzjami dotyczącymi filmów ze świata Spider-Mana. W produkcji jest obecnie aż 5 produkcji związanych z postacią - oprócz "Uniwersum 2", Sony przygotowuje "Madame Web", "Kravena", a także ogłoszonego niedawno "Venoma 3" z Tomem Hardym. Teraz do tej listy dołącza... "El Muerto", w którym główną rolę zagra raper Bad Bunny.

Polecamy

Wieści pochodzą z panelu Sony podczas Cinemacon w 2022 roku, gdzie pojawił się sam Bad Bunny, który potwierdził współpracę z Sony. Sam El Muerto/Juan Carlos to wrestler posiadający magiczną maskę, który początkowo zmagał się ze Spider-Manem w charytatywnym pojedynku. Kiedy Carlos był bliski zdemaskowania bohatera, Spidey musiał go sparaliżować. Później Muerto połączył siły z bohaterem.

To będzie pierwszy film Marvela/Sony, w którym główną rolę zagra latynoski aktor. I chociaż sam bohater jest praktycznie anonimowy, to studio bardzo uległo Bad Bunny'emu, któremu zależało na znalezieniu dla siebie odpowiedniego herosa.

Raper ma zadebiutować w filmie pełnometrażowym "Bullet Train" od Sony już 29 lipca 2022 roku, dzięki któremu Aaron Taylor-Johnson otrzymał rolę w "Kravenie Łowcy". Wygląda na to, że Bunny "podzielił" jego los i będący pod wrażeniem producenci postanowili zaangażować rapera do innej produkcji.

Polecamy

Co ciekawe, wygląda na to, że to Bad Bunny sam wybrał sobie postać - Deadline podaje bowiem, że raper przeczesał biblioteki z komiksami o Spider-Manie w poszukiwaniu latynoskich postaci. El Muerto spodobał mu się najbardziej, a studio szybko zaakceptowało jego pomysł i wybrało datę premiery. Tę ustalono na 12 stycznia 2024 roku.

Na koniec Bad Bunny wypowiedział się ze sceny, zapowiadając film "El Muerto":

Bardzo podobała mi się praca przy moim pierwszym pełnometrażowym filmie, a teraz mam okazję powołać El Muerto do życia. To niesamowite i niezwykłe. Uwielbiam wrestling. Nie tylko dorastałem z wrestlingiem, ale sam też go uprawiałem. Jestem byłym mistrzem, więc odnajduje dużo siebie w tej postaci. Kocham go. To dla mnie perfekcyjna rola i postaramy się zrobić epicki film.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.