Sophie Turner zdradziła datę finału „Gry o tron”

Sergiusz Kurczuk
08.12.2017 12:11
Sophie Turner zdradziła datę finału „Gry o tron” Fot. kadr z serialu Gra o tron

Odtwórczyni Sansy Stark postanowiła podzielić się planowaną datą 8. sezonu „Gry o tron”. Niestety informacja przekazana przez aktorkę raczej nie ucieszy fanów serialu.

Jeśli jesteś fanem „Gry o tron”, to przywykłeś do mordowania kluczowych bohaterów serialu i do długiego oczekiwania na kolejne sezony. Pod koniec sierpnia 2017 roku widzieliśmy ostatni odcinek 7. sezonu hitu HBO. Szybko ogłoszono, że zdjęcia do finałowego zestawu odcinków ruszą zaraz po zakończeniu emisji. Stacja nie poinformowała jednak, kiedy planuje premierę finałowej serii. Widzowie łudzili się, że dostaną zakończenie walki o Żelazny Tron jeszcze w roku 2018. 

Niestety te nadzieje rozwiały słowa aktorki, która wciela się w Sansę Stark. Sophie Turner w rozmowie z Variety potwierdziła największe obawy fanów „Gry o tron”. Została zapytana o plany zawodowe na przyszłość i wyznała, kiedy 8. sezon historii o Westeros trafi na ekrany.

Jestem bardzo podekscytowana. „Gra o tron” wyjdzie w 2019 roku. „Dark Phoenix” w listopadzie. Potem mam kilka filmów niezależnych, które będą mieć premiery. Jestem producentką swojego kolejnego filmu [„The Girl Who Fell from the Sky”]. Więc jestem bardzo podekscytowana przyszłością. 

Oznacza to, że na nowe odcinki „Gry o tron” przyjdzie nam czekać jeszcze ponad rok. Aktorka nie podała konkretnej daty, ale zasugerowała, że serial pojawi się na antenie HBO przed premierą filmu „X-Men: Dark Phoenix. Całkiem możliwe, że finał adaptacji sagi George'a R. R. Martina zadebiutuje w podobnym okresie, co poprzedni sezon. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.