"Spencer": Nowe zdjęcie Kristen Stewart jako Diany. Jack Farthing zagra księcia Karola

26.03.2021 11:26
Kristen Stewart Fot. Matt Baron/REX/East News

Kristen Stewart jako Diana ponownie zachwyca! Amerykańska aktorka doskonale prezentuje się w roli brytyjskiej księżnej. Wraz z jej nowym zdjęciem do sieci trafiła informacja o tym, kto w filmie "Spencer" wcieli się w księcia Karola.

Przed twórcami filmu "Spencer" ostatni etap zdjęć w Wielkiej Brytanii.  Z tej okazji studio odpowiedzialne za dystrybucję obrazu udostępniło kolejną fotografię Kristen Stewart w roli Diany. Ujawniono też, kto wcieli się w księcia Karola. Męża Lady Di z czasów, w których osadzony jest film, zagra Jack Farthing.

Polecamy

"Spencer": Nowe zdjęcie Kristen Stewart w roli Diany

Kristen Stewart w wywiadach na temat swojej nowej roli podkreśla istotę przedstawienia wewnętrznego życia bohaterki i jej próby powrotu do bycia po prostu Dianą Spencer. Nie zapomniano jednak o dostosowaniu jej wyglądu zewnętrznego do tego, jak w latach 90. wyglądała Lady Di. Gwiazda "Zmierzchu" do złudzenia przypomina "królową ludzkich serc", co można podziwiać na kolejnym udostępnionym przez dystrybutora zdjęciu (zestawionym w poniższym poście z fotografią Diany).

Nadchodzący film o Dianie Spencer ma skupić się krótkim, lecz niezwykle istotnym momencie jej życia. Akcja obejmie zaledwie 3 dni w trakcie świąt Bożego Narodzenia, które na początku lat 90. rodzina spędzała w Sandringham Estate. Tym razem jednak wyglądały one zupełnie inaczej niż zwykle - księżna Walii postanowiła definitywnie zakończyć związek z Karolem. 

Polecamy

"Spencer": Jack Farthing jako książę Karol

Przy okazji prezentacji nowego zdjęcia Stewart, dowiedzieliśmy się też, kto wcieli się w rolę księcia Karola. Jak już zostało wspomniane, będzie to Jack Farthing znany m.in. z serialu "Poldark" i filmu "Pokochaj, poślub, powtórz"

W pozostałych rolach wystąpią Timothy Spall ("Jak zostać królem"), Sally Hawkins ("Kształt wody") i Sean Harris ("Misson Impossible: Fallout"). Reżyseruje jest Pablo Larrain, który ma na swoim koncie m.in. "Jackie" z Natalie Portman w roli żony JFK. Za scenariusz odpowiada twórca "Peaky Blinders"Steven Knight. Premiera filmu "Spencer" ma odbyć się jesienią 2021.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.