"Spider-Man 3" będzie miał pokręconą fabułę? Nowe zdjęcia z planu sugerują podróże po różnych wymiarach

01.02.2021 11:44
"Spider-Man 3" będzie miał pokręconą fabułę? Nowe zdjęcia z planu sugerują podróże po różnych wymiarach Fot. Sony Pictures/Everett Collection/East News

"Spider-Man 3" ma zadebiutować w kinach już w grudniu 2021 roku. Twórcy ciężko pracują na planie produkcji, dzięki czemu do sieci trafiają co jakiś czas zdjęcia. Ostatnie przecieki sugerują "wielowymiarową" podróż Pajączka.

Spider-Man 3 będzie się rozgrywał w kilku wymiarach?

Nowe zdjęcia z planu nadchodzącego filmu o przygodach Spider-Mana sugerują nam fabułę produkcji. Chociaż nie przedstawiają nam Tobey'ego Maguire'a, ani Andrew Garfielda w rolach poprzednich Spider-Manów, to odnoszą się do fabuły "Far From Home". Wygląda też na to, że mogą mieć sporo wspólnego z "WandaVision" oraz "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

Polecamy

W nowych materiałach z planu widzimy bowiem mężczyznę przebranego w strój motion capture, co nie jest za bardzo ważne w tym wypadku (kaskader wygląda jak dubler Toma Hollanda). Na ścianie obok znajduje się bowiem plakat ze Spider-Manem Toma Hollanda, który ubrany jest w swój pierwszy strój z "Civil War". Materiał ma zachęcać Nowojorczyków do wzięcia udziału w sesji Meet & Greet z Pajączkiem:

Wiecie, sam fakt, że superbohater (zwłaszcza taki, jak Spidey) próbuje wykorzystać swój wizerunek do zbierania pieniędzy nie byłby dziwny. Jest w tym jednak mały zgrzyt - pod koniec "Far From Home", Peter Parker został zdemaskowany przez J. Jonah Jamesona i uznany za mordercę Mysterio. To raczej nie przysporzyło mu fanów wśród społeczności Nowego Jorku.

Polecamy

Biorąc pod uwagę fakt, że "WandaVision" i "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" mają być ze sobą mocno połączone, a sam Benedict Cumberbatch ma się również pojawić w "Spider-Manie 3", wyjaśnienie jest jedno - oglądamy zdjęcia z "innego wymiaru". Teorie fanów i dziennikarzy mocno związanych z Marvelem sugerują, że postać Mephisto będzie odgrywała ważną rolę w przyszłości Marvel Cinematic Universe - również w życiu Spider-Mana.

Patrząc na komiksy związane ze Spidey'em i Mephisto - w serii "One More Day" Peter staje się postacią publiczną z powodu wydarzeń przedstawionych w "Civil War". Pokłosiem jego decyzji jest to, że złoczyńcy zaczynają atakować jego bliskich. Ciocia May trafia do szpitala, a Peter i Mary Jane (którzy w tej serii byli od kilku lat małżeństwem) postanawiają sprzedać swoją miłość Mephisto, który w zamian ma uczynić Spider-Mana anonimowym i uzdrowić Ciocię May.  

Jeśli oglądaliście kiedyś "Shreka 4" to pewnie wiecie, że umowa z "diabłem" nigdy nie kończy się dobrze dla śmiertelników - nawet dla tak potężnych postaci jak Shrek. Przypuszczamy, że podobnie będzie też w przypadku Spider-Mana. O tym przekonamy się jednak w grudniu 2021 roku, kiedy to "Spider-Man 3" trafi do kin.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.