"Spider-Man 3" doczekał się pierwszej zapowiedzi! Znamy tytuł filmu Marvela

25.02.2021 07:18
TOM HOLLAND i ZENDAYA - SPIDER-MAN: FAR FROM HOME - kadr z filmu Marvela Fot. Album Online/East News

Marvel opublikował pierwszą zapowiedź filmu "Spider-Man: No Way Home", która zdradza tytuł filmu. Co mówi na temat fabuły?

Marvel Studios i Sony Pictures w końcu uchyliły rąbka tajemnicy na temat trzeciej części solowych przygód Spider-Mana. W sieci zadebiutował pierwszy teaser filmu. Zdradzono też jego tytuł. Tym razem prawdziwy.

"Spider-Man 3" - pierwszy teaser filmu Marvela

Pod koniec lutego 2021 roku w mediach społecznościowych trójki gwiazd "Spider-Mana" - Toma Hollanda, Zendayi i Jacoba Batalona pojawiły się trzy pierwsze kadry z filmu. Aktorzy zamieścili też tytuły, problem jednak polegał na tym, że były to trzy różne nazwy, które nie brzmiały zbyt przekonywająco.

Polecamy

Oczywiście okazało się, że gwiazdorzy Marvela stroją sobie żarty z fanów. Widzowie MCU wiedzieli jednak swoje. Skoro pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji, a aktorzy ogłaszają fikcyjne tytuły, oznacza to, że wkrótce poznamy prawdziwy tytuł, a może nawet zobaczymy zapowiedź. I tak też się stało. Kilkanaście godzin później w sieci zadebiutował pierwszy teaser filmu "Spider-Man: No Way Home". Oto jak się prezentuje.

Na trwającym nieco ponad 30 sekund nagraniu widzimy jak Holland wychodzi zrezygnowany z gabinetu Jona Wattsa - reżysera serii. Odpowiada Zendayi i Batalonowi, że znowu dostał tylko fikcyjne tytuły filmu. Koledzy z planu nie są zaskoczeni i oznajmiają odtwórcy Petera Parkera, że przecież słynie ze zdradzania drażliwych szczegółów dotyczących fabuły filmów MCU. Aktor zaspoilował między innymi tytuł poprzedniej części "Spider-Mana". Gwiazdorzy idą korytarzem, kiedy kamera skupia się na tablicy wiszącej na bocznej ścianie. Rozlega się motyw muzyczny kojarzony ze Spideyem i oczom widzów ukazuje się prawdziwy tytuł filmu - "Spider-Man: No Way Home".

Polecamy

Sama zapowiedź nie zdradza więc zbyt wiele na temat fabuły filmu, ale na tablicy są wypisane różne propozycje na tytuł nowego "Spider-Mana". Kadr już stał się źródłem różnych domysłów na temat tego, czego możemy spodziewać się po produkcji. Oprócz żartobliwych pomysłów na tytuł takich jak "Spider-Man: Home Alone", czy "Spider-Man: Work From Home", widzimy też takie, które rozpalają wyobraźnię fanów. Są to między innymi "No Way Home", "Home Worlds", czy "Can't Find Home".

Polecamy

Oficjalny tytuł też może zdradzać, w którym kierunku udadzą się twórcy filmu. Fani od dawna spekulują, że w trzeciej części Spider-Man i jego świta, znikną z MCU i trafią do kinowego uniwersum tworzonego przez Sony. Istnieje więc szansa, że "No Way Home" odnosi się do tego stanu rzeczy. Z drugiej strony należy pamiętać, że poprzednie tytuły serii o pajęczym herosie również zawierały słowo "home" i zawsze można było odczytywać je na kilka sposobów. Tym razem zapewne będzie podobnie.

Polecamy

"Spider-Man: No Way Home" - kiedy premiera?

Na razie pozostają nam domysły, bo twórcy i tak nie zdradzą prawdy na temat fabuły nadchodzącego filmu oraz oczekiwanie na pierwszy zwiastun produkcji. W "Spider-Man: No Way Home" wystąpią nie tylko Holland, Zendaya i Batalon. W obsadzie znaleźli się również Benedict Cumberbatch oraz Jamie Foxx. Film, który początkowo miał trafić do kin latem tego roku, finalnie zagości na dużym ekranie 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.