"Spider-Man 3" - na planie zdjęciowym pojawił się ulubiony gwiazdor fanów serii Marvela

02.11.2020 10:29
SPIDER-MAN: FAR FROM HOME - Angourie Rice, Jacob Batalon, Zendaya|undefined Fot. Jay Maidment/Everett Collection/East News

Trwają zdjęcia do trzeciej części "Spider-Mana" rozgrywającego się w świecie Marvel Studios. Na planie obecny jest już Jacob Batalon. Aktor przeszedł metamorfozę.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w 2020 roku nie zobaczymy żadnej kinowej produkcji Marvela. Za to w 2021 roku na duże ekrany trafią aż trzy tytuły rozgrywające się w MCU. Jednym z nich jest "Spider-Man 3", do którego obecnie trwają zdjęcia. Na planie pojawił się odtwórca jednej z ulubionych postaci fanów serii. Trudno go rozpoznać.

"Spider-Man 3" - Jacob Batalon na planie filmu Marvela

Pod koniec października pojawiły się potwierdzone informacje na temat rozpoczęcia zdjęć do wciąż niezatytułowanej trzeciej części "Spider-Mana". Ekipa pojawiła się w Atlancie, gdzie zaczęto pracę nad nadchodzącym filmem Marvela.

Przeczytaj także

Na planie pojawiają się kolejne gwiazdy produkcji. Oprócz Toma Hollanda, który wciela się w nastoletniego superbohatera przed kamerami stawił się również Jacob Batalon - odtwórca Neda Leedsa - najlpeszego przyjaciela Petera Parkera. Aktor znacznie się zmienił od poprzedniej części z 2019 roku.

Przeczytaj także

Balaton zamieścił na Instastories swoje zdjęcie z planu. Szybko jednak skasował relację. W internecie jednak nic nie ginie i w sieci pojawił się print screen usuniętego materiału.

Pierwszy rzut oka na at Jacoba Batalona w roli Neda Leedsa w "Spider-Manie 3"...

Fanom poprzednich filmów o pajęczym superherosie na pewno rzuciła się w oczy poważna zmiana w wyglądzie Batalona. Aktor w ciągu ostatnich miesięcy zrzucił sporo wagi. Ned w trzeciej części będzie więc o wiele szczuplejszy niż do tej pory. Młody gwiazdor sam zresztą żartuje za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ze swojej metamorfozy.

Dajcie już spokój... będę chillował cały dzień. Swoją drogą doceniam waszą troskę. Ludzie w końcu mogą przestać mówić mi, żeby schudł.

Jak widać, zmiana jest ogromna i trudno rozpoznać, że chłopak z powyższego zdjęcia to stary, dobry Ned. Oczywiście w filmie zostanie zastosowana odpowiednia charakteryzacja, na przykład fryzura, którą Leeds nosił w dwóch ostatnich produkcjach. Niewykluczone, że strata wagi aktora w jakiś sposób wpłynie na scenariusz filmu, a konkretnie wątki życia prywatnego Petera Parkera. Na razie pozostaje się nam uzbroić w cierpliwość i czekać na jakieś szczegóły, ponieważ fabuła "Spider-Mana 3" wciąż jest w sferze domysłów.

Przeczytaj także

"Spider-Man 3" - kiedy premiera?

Oprócz Hollanda i Batalona w filmie "Spider-Man 3" na pewno pojawi się Zendaya, która powróci jako MJ. Twórcy zapowiedzieli też, że gościnnie zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, który wcieli się w Doktora Strange'a. Fani mają nadzieję, że powrócą również poprzedni odtwórcy Spider-Mana - Tobey Maguire i Andrew Garfielda, którzy mieliby zagrać odpowiedniki tytułowego bohatera z innych wymiarów. Na razie nie wiemy jednak, jak będzie wyglądał "Spider-Man 3". Wszelkie wątpliwości rozwieją się za kilkanaście miesięcy. Produkcja ma zadebiutować 17 grudnia 2021 roku.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Twórca "Martwego zła" i pierwszego "Spider-Mana" wyreżyseruje "Doktora Strange'a 2". Czy Tobey Maguire powróci jako Spidey?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.