"Spider-Man: Across the Spider-Verse" z pierwszym zwiastunem. To będzie najlepsza animacja 2022 roku?

06.12.2021 16:16
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Fot. materiały prasowe UIP

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy trailer animowanego filmu o Spider-Manie. To kontynuacja "Spider-Man Universum".

"Spider-Man: Across the Spider-Verse" jest kontynuacją filmu animowanego o Spider-Manie z 2018 roku. "Spider-Man Universum" cieszył się popularnością widzów na całym świecie. Produkcja zarobiła 375 mln dolarów i została nagrodzona Oscarem dla najlepszej animacji. Czy nowy film powtórzy ten sukces?

Polecamy

"Spider-Man: Across the Spider-Verse" z pierwszym zwiastunem. To będzie najlepsza animacja 2022 roku?

"Spider-Man Uniwersum" został wyreżyserowany przez Boba Persichettiego, Petera Ramseya i Rodneya Rothmana. Film został obsypany pochwałami i nagrodami, nic więc dziwnego, że wytwórnia Sony postanowiła stworzyć kontynuację.

Za najnowszą animację "Spider-Man: Across the Spider-Verse" odpowiadają Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej produkcji, z której dowiadujemy się, że Gwen Stacy przybywa do Milesa Moralesa, by poprosić go o pomoc. Zapowiada się kolejna piękna animacja o Spider-Manie:

"Spider-Man: Across the Spider-Verse": Kiedy premiera animacji?

Za scenariusz filmu odpowiadają Christopher Miller i Dave Callahan. Niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na premierę filmu. Animacja "Spider-Man: Across the Spider-Verse" pojawi się w kinach 7 października 2022.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.