„Spider-Man: Homecoming 2”: pojawiły się nowe informacje. Czy Spider-Man odwiedzi Polskę?

Natalia Hluzow
28.05.2018 12:29
Spider-Man|undefined Fot. kadr z filmu "Spider-Man: Homecoming"

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące fabuły sequela „Spider-Man: Homecoming”. Jednym z nich jest informacja, że Spidey odwiedzi Polskę.

Prace na planie „Spider-Man: Homecoming 2” mają wystartować już niebawem, tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące fabuły filmu. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia to, że sequel ma toczyć się przed „Avengers: Infinity War”,  co rozwiązałoby kwestię powstawania sequela po śmierci Spider-Mana.

Portal ComicBookMovie podał też całą listę potencjalnych postaci, wydarzeń i miejsc, które zobaczymy w nadchodzącym sequelu. Polskich fanów Człowieka-Pająka z pewnością najbardziej zainteresuje fakt, że Spidey ma pojawić się m.in. w Polsce.

Spider-Man wdrapie się na Pałac Kultury?

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że sequel będzie toczyć się w różnych miejscach globu. Jak donosi ComicBookMovie, wśród miejsc, które odwiedzi Peter Parker mają znaleźć się Anglia, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy i Polska (!). Szczegóły tej wizyty nie są jeszcze znane, jednak jeśli okazałaby się prawdą – byłaby to nie lada gratka dla polskich fanów Pajączka.

Przeciwnicy i sprzymierzeńcy w „Spider-Man: Homecoming 2”

Z tego samego raportu wynika, że Mysterio grany przez Jake’a Gylenhaala ma być niespełnionym aktorem i magikiem mieszkającym w Londynie, gdzie odbędzie się jego pierwsza walka z Człowiekiem-Pająkiem. Ponadto, nie będzie jedynym przeciwnikiem Spider-Mana w sequelu „Homecoming”. W filmie prawdopodobnie pojawi się także Rhino oraz dr Octopus, który póki co ma pełnić rolę nauczyciela Petera.

Duże znaczenie w nowej produkcji ma odegrać natomiast firma Oscorp, która odkupiła nowojorski drapacz chmur od Tony’ego Starka. Jeśli zaś chodzi o postaci znane z MCU, prawdopodobnie czeka nas gościnny występ Ant-Mana. Podobno producenci chcieliby również, by w filmie pojawił się Daredevil.

W filmie nie może też zabraknąć sympatii Petera Parkera. Tym razem chłopak ma zakochać się w Jessice Drew, znanej jako Spider-Woman, która będzie typem femme-fatale. Tak jak zasugerowano już w pierwszej części filmu, Michelle okaże się współczesną wersją Mary-Jane Watson. Nie pojawi się natomiast Gwen Stacy, a jej ojciec zostanie jedynie wspomniany. Natomiast ponownie zobaczymy Marisę Tomei w roli ciotki May.

Jaki tytuł będzie nosić „Spider-Man: Homecoming 2”?

ComicBookMovie podaje też, że nowy film o Spider-Manie ma nosić tytuł „Spectacular Spider-Man”. Wszystkie te informacje to na razie tylko doniesienia, z których żadne nie zostało jeszcze potwierdzone. Jednak nieraz w pogłoskach na temat superprodukcji tkwiło sporo prawdy, dlatego też – Spidey, czekamy na Ciebie w Warszawie!

Premiera filmu „Spider-Man: Homecoming 2” jest planowana na lipiec 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.