„Spider-Man: Homecoming” będzie trylogią

Kamil Dachnij
14.06.2017 12:48
„Spider-Man: Homecoming” będzie trylogią Fot. kadr z filmu

Wychodzi na to, że Sony bardzo mocno wierzy w powodzenie swojego restartu przygód Człowieka Pająka. Plany wytwórni zdradził Tom Holland. 

Jeszcze w grudniu 2016 roku, na wiele miesięcy przed oficjalną premierą filmu „Spider-Man: Homecoming” (14.07.2017 roku), Sony ustanowiło datę dla jego sequela. Nikogo to wówczas nie zdziwiło, bo od dłuższego czasu krążyły plotki, że wytwórnia wraz z Marvelem ma plany na całą trylogię z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera. Choć trzeci film nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, to odtwórcy głównej roli wymsknęło się ostatnio podczas jednego z wywiadów, jak będzie wyglądała jego przyszłość:

Jest jeszcze wiele miejsca dla Petera Parkera i Spider-Mana, aby mogli dorosnąć na naszych oczach, szczególnie w perspektywie następnych dwóch filmów. Mój bohater zdecydowanie nie kończy swojej przygody w „Spider-Manie: Homecoming”, przez co nie mogę się doczekać tego, jak dalej rozwinie się moja postać i jak przejdzie przez okres dojrzewania. To będzie kilka ekscytujących filmów. Tak, Spider-Man 2 i 3 na pewno powstanie.

Tom Holland bardzo dużo gada i być może zrobił niezłego psikusa Marvelowi, który zapewne informację o trylogii miał zamiar podać dużo później. Nam pozostaje jedynie czekać na najnowszy film, który na papierze zapowiada się na jeden z najlepszych filmów superbohaterskich Marvela ostatnich lat. Dwie poprzednie serie z Człowiekiem Pająkiem nie należały do słabych – 2 pierwsze części z trylogii Sama Raimiego są do dziś uważane za jedne z najlepszych filmów komiksowych w historii. „Niesamowity Spider-Man” z Andrew Garfieldem także ma swoich licznych fanów.

Zatem przed filmem Jona Wattsa spore wyzwanie. Jednak wszystkie dotychczasowe zwiastuny i doniesienia Hollanda wskazują, że zabawa zapowiada się przednia. Wydaje się, że charyzma młodego aktora jest niepodważalna. Obecność Michaela Keatona jako przeciwnika protagonisty także działa na korzyść nowego filmu. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.