„Spider-Man: Homecoming” na pierwszych zdjęciach z planu

Robert Skowronski
21.06.2016 12:00
„Spider-Man: Homecoming” na pierwszych zdjęciach z planu Fot. materiały prasowe

Ruszył plan zdjęciowy nowej odsłony przygód Człowieka Pająka. W sieci pojawiły się pierwsze fotografie z realizacji dzieła Jona Wattsa.

„Spider-Man: Homecoming” ma wstępnie trafić do kin jako letni blockbuster 6 lipca 2017 roku. Nowym Peterem Parkerem będzie na ekranie Tom Holland. O tym jak aktor wypada w tej roli mogliśmy się przekonać poprzez „Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów”.

Obraz Jona Wattsa realizowany jest w studiach w Atlancie. Tam też kręcono film „Strażnicy Galaktyki 2”. Zdjęcia do tego dzieła już się zakończyły, czym James Gunn pochwalił się na Facebooku. Jednak reżyser sfotografował się nie tylko z Chrisem Prattem u boku, ale też z Tomem Hollandem, który zjawił się w Georgii, aby rozpocząć prace nad „Spider-Manem: Homecoming”:

Powodzenia dla Toma Hollanda, gwiazdy „Spider-Man: Homecoming”, oraz reżysera filmu, Jona Wattsa, z racji, że zaczynają kręcić w Atlancie zaraz po tym, jak my skończyliśmy. Nie wydaje mi się, żebyśmy mogli przekazać marvelowską pałeczkę bardziej miłym i lepszym gościom, którzy dbają o to co robią. Dajcie czadu.

To jednak nie jedyny dowód na rozpoczęcie kręcenia nowego filmu o Spider-Manie. Pojawiły się również pierwsze zdjęcia z planu przedstawiające m.in. Toma Hollanda w uczniowskim stroju Petera Parkera:

Scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Na ekranie pojawią się także Marisa Tomei jako ciocia May, Zendaya w roli niejakiej Michelle, Kenneth Choi jako dyrektor szkoły, Logan Marshall-Green w roli wroga herosa, Martin Starra, Donald Glover a także Laura Harrier i Tony Revolori jako przyjaciele Petera Parkera oraz Robert Downey Jr. w roli Iron Mana. Najnowszym obsadowym narybkiem jest Hannibal Buress.

W hollywoodzkich planach pojawił się też pomysł na realizację dzieła o Venomie - jednym z głównych wrogów Spider-Mana. Projekt miał kilkukrotnie przydzielanego reżysera, m.in. Gary'ego Rossa czy Josha Tranka. Obecnie do stworzenia scenariusza zaangażowany został Dante Harper.

Co sądzicie o pierwszych zdjęciach z filmu „Spider-Man: Homecoming”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.