"Spider-Man: Uniwersum 2" będzie powiązane z "No Way Home" i MCU? Twórcy odpowiadają

08.02.2022 11:59
"Spider-Man: Uniwersum 2" będzie powiązane z "No Way Home" i MCU? Twórcy odpowiadają Fot. materiały prasowe/Invision/East News

Jakie niespodzianki przygotowali dla nas twórcy "Spider-Man: Uniwersum 2"? Na to pytanie jeszcze nie potrafimy odpowiedzieć, ale producenci filmu zdradzili trochę szczegółów na temat nadchodzącej animacji.

Spider-Man: Uniwersum 2 - czy film będzie powiązany z MCU?

Niedawno producenci i współtwórcy filmu "Across the Spider-Verse" Phil Lord i Chris Miller pojawili się w podcaście Happy Sad Confused, gdzie odpowiedzieli na pytania związane z przyszłością serii. W końcu jakby nie patrzeć, Doktor Strange i Peter Parker otworzyli Multiwersum w MCU, więc być może niedługo dojdzie do jakiegoś połączenia między franczyzami.

Polecamy

Ten prospekt byłby oczywiście całkiem interesujący dla fanów Spider-Mana (w każdej formie). Miller wyjaśnił nieco tajemniczo:

Multiwersum jest duże i szerokie. Rzeczy szybko rosną... Skąd w ogóle pomysł, że akurat w naszym multiwersum dojdzie do czegoś, co będzie ze sobą niepowiązane?

Lord dodał:

Wszystko jest możliwe, oprócz tej jednej rzeczy, której wszyscy chcą.

Polecamy

Lord i Miller wcześniej potwierdzili, że chcieliby gościnnego występu Toma Hollanda i Zendai, którzy podobno "tylko czekają na telefon od twórców". Z drugiej strony producenci chcą jednak trzymać się z daleka od opowieści innych artystów. Według Lorda, to potrafi być stymulujące, bo doprowadza ich często do innych historii, o których wcześniej nie myśleli.

Tak było już w przypadku "Uniwersum" i wyszło to filmowi zdecydowanie na dobre - w końcu dzisiaj jest uważany za jedną z najlepszych animacji w historii kinematografii.

Na film "Spider-Man: Across the Spider-Verse" przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Ten pojawi się w kinach 7 października 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.