"Spider-Man: Work from Home" - zobacz koronawirusową parodię filmu Marvela

17.03.2020 11:45
Spider-Man|undefined Fot. EAST NEWS

Koronawirus sprawił, że fani Marvela zaczęli żartować z tytułu nadchodzącej części przygód filmowego Spider-Mana. Powstała nawet parodia plakatu nowej produkcji Marvela.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że rządy na całym świecie postanowiły zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19 i wprowadziły kwarantannę. Z tego powodu wielu obywateli od kilku dni przebywa w domu i ogranicza wychodzenie na zewnątrz. Większość usług przerzuciła się na pracę w domu. Okazuje się, że kwarantanna dotyczy również superbohaterów.

"Spider-Man 3" - koronawirusowa parodia film Marvela

Fani herosów Marvela oczekują na trzecią odsłonę przygód Spider-Mana. Ostatnio pojawiły się plotki dotyczące przeciwników, z którymi zmierzy się Peter Parker.

Przeczytaj także

Nadal nie znamy jednak zarysu fabuły ani tytułu kolejnej produkcji Marvel Studios. Miłośnicy superbohaterów wzięli to jednak na siebie. Jeden z pasjonatów fotografii zabawkarskiej, wykorzystał popularność tematu, jakim jest koronawirus i stworzył zdjęcie, które jest zabawną propozycją tytułu trzeciej części "Spider-Mana". Zdjęcie trafiło do sieci i tak bardzo spodobało się reżyserowi filmu Jonowi Wattsowi, że postanowił udostępnić je na swoim profilu na Instagramie. 

Uważajcie na siebie!

Fotografia autorstwa użytkownika dorklordcollectibles przedstawia figurkę Spider-Mana w stroju wykonanym chałupniczą metodą, który zadebiutował w filmie "Civil War". Spidey siedzi w domu przed komputerem ze słuchawkami na uszach i zawzięcie pracuje. Całość uzupełnia tytuł "Spider-Man: Work from home" ("Spider-Man: Praca z domu"), który nawiązuje do nazw dwóch poprzednich filmów o bohaterze, wykorzystujących słowo "home".

Przeczytaj także

Jeśli pandemia nie zostanie opanowana, to niewykluczone, że Spidey rzeczywiście będzie musiał wziąć sobie wolne, a widzowie poczekają znacznie dłużej na nowy film o pajęczym bohaterze. Na razie nie ruszyły jeszcze zdjęcia do filmu, więc nie ma co martwić się na zapas.

 

Przeczytaj także

"Spider-Man 3" - kiedy premiera?

Praca na planie rozpocznie się w sierpniu 2020 roku w Atlancie. Fani mają nadzieję, że w nadchodzącej produkcji Spidey stanie w końcu oko w oko z Sinister Six - znaną z komiksów Marvela grupą superzłoczyńców. Czy rzeczywiście tak się stanie? Czy Spider-Man powróci w kolejnych produkcjach MCU? O tym przekonamy się za jakiś czas. Film w trafi do kin 16 lipca 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Lara Croft zostanie Spider-Woman? Alicia Vikander może wcielić się w nową superbohaterę Marvela 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.