Spider-Man i Dr Strange na zdjęciu z „Avengers: Infinity War”?

Sergiusz Kurczuk
20.07.2017 15:26
Spider-Man i Dr Strange na zdjęciu z „Avengers: Infinity War”? Fot. kadry z filmów

Internet zawrzał, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Spider-Mana i Dr Strange'a w akcji. Prawdopodobnie jest to fragment nadchodzącego filmu „Avengers: Infinity War”.

W połowie lipca 2017 roku reżyser 3. części „Avengers”, wyznał, że w nowym filmie Spider-Mana i Dr Strange'a połączy niesamowita relacja. Minęło kilka dni, a w Internecie już pojawiło się zdjęcie, na którym bohaterowie walczą ramię w ramię. Pojawia się pytanie, czy to wyciek z planu zdjęciowego, czy sprytny fotomontaż jednego z fanów. Na fotce znajduje się monitor, na których można dostrzec kilka scen prawdopodobnie pochodzących z nadchodzącego filmu. Najbardziej w oczy rzuca się fragment, na którym Dr Strange i Spider-Man łączą siły.

 Jeśli się przyjrzymy, dostrzeżemy, że grany przez Benedicta Cumberbatcha mag krzyczy w kierunku młodego superbohatera: „Peter! Chroń ich! Nie są martwi!”. Tom Holland ma na sobie zupełnie inny kostium niż w filmie „Spider-Man: Homecoming”. W oknie obok można dostrzec Scarlett Witch leżącą w gruzowisku. W kolejnym stoi tajemnicza postać, identyfikowana przez niektórych jako Quicksilver. Ten bohater zginął jednak w drugiej części „Avengers”. Poza tym grający go Aaron Taylor-Johnson nie figuruje w obsadzie „Infinity War”. Niestety zdjęcie jest nieostre, więc trudno jednoznacznie potwierdzić lub obalić jego autentyczność.

Pojawiła sie teorie, że być może jest to fragment pierwszego zwiastuna filmu, zaprezentowanego na  uczestnikom panelu Marvel Studios podczas D23 Expo 2017. Słychać również głosy, że zdjęcie nie pochodzi z „Infinity War”, tylko z innego filmu Marvela - „Thor: Ragnarok”. Jak jest naprawdę? Pewnie dowiemy się dopiero po prezentacji pierwszego zwiastuna nowych Avengersów.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.