„Spider-Man: Far From Home” - nowy strój Petera Parkera na zdjęciach z planu [FOTO]

Kamil Kacperski
15.10.2018 16:12
Spider-Man|undefined Fot. materiały prasowe

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego, czarno-czerwonego stroju przyjaznego herosa z sąsiedztwa. Zobaczcie fotosy z planu do „Spider-Mana: Far From Home”.

Ulubiony Pajączek wszystkich geeków na świecie (wybacz, Lucas) doczeka się w MCU kolejnego stroju. Po domowej wersji kostiumu, stroju Tony'ego Starka oraz Iron Spiderze (ten z „Avengers: Infinity War”), Peter Parker doczeka się kolejnych wdzianek - tym razem strój będzie koloru czarno-czerwonego. Na pierwszy rzut oka przypomina mieszankę kilku wcieleń Spidey'ego: oryginalnego designu Steve'a Ditko, Superior Spider-Mana (którym był Doktor Octopus), a także Ultimate Spider-Mana.

Nowe zdjęcia i krótkie filmiki pokazują nam Pajączka trzymającego w swoich objęciach Michelle (Zendaya), znaną pod pseudonimem MJ. Razem przemierzają Nowy Jork za pomocą sieci Spider-Mana.

Nowe stroje Spider-Mana

Czarno-czerwony kostium nie jest jedynym nowym wdziankiem Pajączka, które pojawi się w „Spider-Man: Far From Home” - na początku października 2018 roku pojawiły się ujęcia z planu, które przedstawiały ciemny strój ze świecącymi oczami. Przy okazji potwierdzały one obecność Jake'a Gyllenhaala w produkcji o marvelowskim herosie. Aktor wcieli się w Mysterio, złoczyńcę posługującego się (w niektórych wersjach) efektami specjalnymi i iluzją, aby odwrócić uwagę przeciwników.

Niedawno okazało się również, że wielu fanów filmów od Marvel Studios chcieliby ponownie zobaczyć Tobeya Maguire'a w filmie o Spider-Manie. Aktor wcielił się w Pajączka w trylogii Sama Raimiego. Na szczęście nie chodzi o zastąpienie młodego aktora pierwszym kinowym odtwórcą herosa, a jedynie drobnym występem gościnnym. Mężczyzna miałby wcielić się jedynie w... dostawcę pizzy. Myślicie, że Maguire zgodziłby się na występ w „Spider-Manie: Far From Home”?

Spider-Man: Far From Home - kiedy premiera?

Zanim na ekranie ponownie zobaczymy Toma Hollanda w roli Ścianołaza, Sony przedstawi nam pełnometrażową animacje o Milesie Moralesie - premiera „Spider-Man Uniwersum” odbędzie się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Jeśli chodzi zaś o Pajączka z MCU, to jego zobaczymy najpierw w „Avengers 4” (kwiecień 2019), a dopiero potem w „Spider-Man: Far From Home” (lipiec 2019).

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.