Spider-Man pojawi się w 6 filmach Marvela

Robert Skowronski
10.11.2016 13:12
|north Fot. Steven Ferdman / REX / Shutterstock / East News

Tom Holland wyjawił jak długo będzie Spider-Manem. Wygląda na to, że młody aktor jeszcze przez kilka ładnych lat będzie przywdziewał kostium Człowieka Pająka.

Petera Parkera i jego alterego przedstawione przez Toma Hollanda widzieliśmy już w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”. Superbohater pojawi się także w swoim solowym filmie „Spider-Man: Homecoming”. A jaka przyszłość czeka Pajęczaka w uniwersum Marvela? Na to pytanie odpowiedział Tom Holland:

Studio daje różne możliwości, które mogą być spełnione kiedykolwiek, jak np. gościnny występ w „Avengers”. Nie jestem pewny, co do tego, w których filmach się pojawię. Mam podpisany kontrakt na wystąpienie w sześciu dziełach, z czego trzy będą solowymi filmami o Spider-Manie. Marvel bardzo dba o dobro aktorów. Rozumieją, że trzeba pracować również przy innych projektach i starają się rozwiązać wszystkie problemy, aby ułatwić ci życie.

Wygląda na to, że jednym z filmów z gościnnym udziałem Człowieka Pająka będzie „Avengers: Infinity War”. Tom Holland opowiedział też o tym, jak w ogóle dowiedział się o tym, że jest nowym Spider-Manem:

Leżałem w łóżku i przeglądałem Instagrama. Było to jakiś miesiąc po moim przesłuchaniu. Marvel opublikował wówczas zdjęcie odsyłające na ich stronę internetową, gdzie można było sprawdzić kto jest nowym Spider-Manem. Zobaczyłem tam siebie i po prostu oszalałem.

Holland wyjaśnił również dlaczego nowy Spider-Man nie ucieka się do przemocy fizycznej:

Widzieliśmy już milionera, naukowca, żołnierza, teraz zobaczymy dzieciaka. Każda decyzja jest podejmowana na podstawie tego, jak młody człowiek zareagowałby w danej sytuacji. Z tego powodu każda scena walki jest zaaranżowana w sposób przyjazny młodym widzom. Spider-Man nie będzie nikogo bił. W odróżnieniu od swoich poprzednich wcieleń jest bardzo niewinny.

Na jaw wyszło, że w „Spider-Man: Homecoming” Zendaya jednak nie wcieli się w rolę Mary Jane. Aktorka opisała bohaterkę, którą zagra:

Moja postać nie jest romantyczna. To raczej ironiczna intelektualistka i właśnie dlatego, że jest tak mądra, zakłada, że nie musi rozmawiać z ludźmi. To tak, jakby jej umysł był tak daleko przed innymi, że przyjmuje, że nie są oni na jej poziomie. Dlatego niektórzy uważają ją za dziwaczkę. Jednak dla mnie jest ona w porządku, bo to głęboka postać. Ciągle o czymś myśli, ciągle czyta. Lubię to, podobnie jak to, że wcielając się w nią nie muszę niczego robić z włosami czy poddawać się charakteryzacji.

Film „Spider-Man: Homecoming” dostarczy reżyser Jon Watts. Scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Głównym czarnym charakterem będzie Vulture grany przez Michaela Keatona - informację potwierdził szef Marvel Studios, Kevin Feige. W obsadzie są również m.in. Robert Downey Jr jako Iron Man oraz Marisa Tomei w roli cioci May. Premierę filmu zapowiedziano na 7 lipca 2017.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.