Spider-Man powróci w „Avengers 4”

Robert Skowronski
19.04.2017 11:21
Spider-Man powróci w „Avengers 4” Fot. kadr z wideo

Człowiek Pająk będzie miał pełne ręce roboty. Potwierdzono jego udział w „Avengers 4”.

Tom Holland zdążył już wyjawić jak długo będzie Spider-Manem. Kontrakt młodego aktora opiewa na wystąpienie w sześciu dziełach, z czego trzy będą solowymi filmami o Spider-Manie. Holland pojawił się już w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”, a niedługo ujrzymy go w „Spider-Man: Homecoming” oraz w „Avengers: Infinity War”.

To już trzy obrazy. A co z pozostałymi trzema? Mają powstać jeszcze dwa solowe filmy o Spider-Manie i jak teraz wyjawiono Człowiek Pająk wystąpi także w „Avengers 4”. Będzie to kulminacyjne widowisko podsumowujące i kończące pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela. Obraz wejdzie do kin w 2019 roku.

O planach opowiedział Kevin Feige, szef Marvel Studios, dodając, że na dany moment to tyle ile może otrzymać Tom Holland. Czy między słowami można wyczytać, że aktor może mieć przedłużoną umowę i w kolejnych latach wciąż będzie wcielać się w Spider-Mana? Tego nie wiemy, ale możemy domniemywać, że sprawa jest otwarta.

Swoje solowe filmy według wstępnych ustaleń mają dostać Venom, Silver Sable i Black Cat. Dość naturalnym posunięciem byłoby umieszczenie w tych historiach postaci Człowieka Pająka. Aczkolwiek w spin-offy nie jest zaangażowane studio Marvela - nad całością czuwa Sony. Mogą więc pojawić się problemy związane z licencją.

„Spider-Man: Homecoming” pojawi się w polskich kinach 14 lipca 2017 roku. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu, zobaczyliśmy także scenę, w której pajęczy mutant zatrzymuje złodzieja rowerów oraz zwiastun filmu.

Na ekranie obok Toma Hollanda zobaczymy Roberta Downeya Jr., który powraca do roli Tony'ego Starka, a także Michaela Keatona jako Vulture'a i Marisę Tomei wcielającą się w postać cioci May. W filmie pojawi się też z pewnością wiele nawiązań do wydarzeń z poprzednich obrazów z uniwersum Marvela.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.