"Spider-Man" - twórcy odrzucili pomysł Toma Hollanda na scenę seksu w filmie

07.06.2021 11:14
"Spider-Man" - twórcy odrzucili pomysł Toma Hollanda na scenę seksu w filmie Fot. Matt Kennedy/Capital Pictures/East News

Gwiazdor Marvela wyznał niedawno, że próbował przekonać twórców filmów o Spider-Manie do tego, by heros miał "pełną pasji scenę seksu" w jednej z produkcji. Jak nietrudno się domyślić, jego pomysł został odrzucony.

Spider-Man: No Way Home - Tom Holland chciał sceny seksu w filmie

Gwiazdor Marvela, Tom Holland wyjaśnił niedawno, że próbował zachęcić twórców do nakręcenia sceny seksu na potrzeby (jak strzelamy) 3. odsłony serii o Pajączku, czyli "Spider-Mana: No Way Home". Radio Capital FM świętowało niedawno 25. urodziny aktora i udostępniło na swoim TikToku fragment wywiadu z Hollandem, w którym gwiazdor został zapytany o to, czy ma jakiś kreatywny wkład w tworzenie filmu o Pajączku.

Polecamy

Tom Holland tym razem postanowił nie spoilować nowego filmu, stwierdził bowiem, że ma całkiem spory wkład:

Jakby wiecie - napisałem kilka scen, wymyśliłem kilka pomysłów i scen akcji, a potem podsyłałem Marvelowi. I na sporą część reagowali słowami: "Nie no stary, to głupi pomysł". Ale potem było kilka scen, które faktycznie umieszczono w filmie, więc owszem - jestem całkiem nieźle zaangażowany w robienie tych filmów.

Reporter podłapał temat i zapytał Hollanda o przykład sceny, którą Marvel odrzucił. Odpowiedź was teraz nie zaskoczy:

Powiedziałem im, że powinniśmy stworzyć pełną pasji scenę seksu, na co zareagowali słowami "nie, nie sądzę, że powinniśmy".

Polecamy

Panowie potem zażartowali jeszcze, że gwiazdor "Spider-Mana" przygotowywałby się do sceny metodycznie, żeby wypaść jak najlepiej. To się nazywa poświęcenie dla roli.

"Spider-Man: No Way Home" (bez sceny seksu) pojawi się w kinach 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.