Spider-Man zatrzymuje złodzieja na zdjęciach z planu

Robert Skowronski
13.07.2016 13:40
Spider-Man zatrzymuje złodzieja na zdjęciach z planu Fot. kadr z filmu + Dzik Pejnta

Człowiek Pająk znajduje się obecnie na planie zdjęciowym w Atlancie, gdzie powstaje dzieło Jona Wattsa. Zobaczcie nowe fotografie z „Spider-Man: Homecoming”.

Obraz realizowany jest w studiach w Atlancie, gdzie kręcono też film „Strażnicy Galaktyki 2”. Mogliśmy zobaczyć już pierwsze zdjęcia z planu dzieła, w którym główną rolę zagra Tom Holland wcielając się w Petera Parkera. Aktor zaprezentował się już w stroju superbohatera, jak i ciuchach zwykłego śmiertelnika.

Tym razem w sieci zjawiły się kolejne fotografie, na których możemy m.in. zobaczyć jak Spider-Man zatrzymuje złodzieja rowerów. Cóż, walkę z przestępczością należy zacząć od podstaw. Osobą w pajęczym czerwono-niebieskim stroju nie jest jednak Tom Holland a kaskader:

Na powyższych zdjęciach nie ujrzymy drobnego złodziejaszka, ale już na amatorskim wideo z planu możemy zobaczyć, jak Spider-Man dopada miłośnika cudzych jednośladów. Cała sekwencja nim trafi na wielki ekran przejdzie jeszcze odpowiednie przygotowanie w procesie postprodukcji. Teraz może nieco bawić, ale można założyć, ze finalne dzieło zachwyci niejednego miłośnika Spider-Mana:

Całej sytuacji możemy się jeszcze przyjrzeć w kilku innych ujęciach:

Choć film jest realizowany w Atlancie, to miejsce, w którym będzie się rozgrywać powyższa scena ma udawać Nowy Jork albo Waszyngton, gdzie uda się klasa Petera Parkera na szkolną wycieczkę.

Dyrektor Sony Pictures, Tom Rothman, opowiedział o ekscytacji jaka mu towarzyszy z racji kręcenia „Spider-Man: Homecoming”, a także rzucił trochę światła na to, co zostało już ukończone:

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z tego projektu, ponieważ Kevin Feige z Marvela naprawdę dopieścił tę postać i nikt nie zna jej lepiej niż Marvel. Jest to kolejny klejnot w koronie Sony. Nakręciliśmy już sceny rozgrywające się w liceum w kilku pierwszych tygodniach zdjęć. Są fantastyczne. To będzie powrót do korzeni Marvela, do korzeni całego uniwersum, do którego należy Spider-Man. Jesteśmy z tego dumni. Muszę przyznać, że ludzie z Marvela znają się na tym co robią.

W filmie ma się pojawić Robert Downey Jr. Iron Man już w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów” zapoznał się ze Spider-Manem, a ten wątek ma zostać poszerzonym. Tom Rothman wyjaśnił dlaczego postać Tony'ego Starka jest ważna dla powstającego dzieła:

To cudowne zagranie pod względem komercyjnym, ale nie o to chodzi. Mogliśmy zobaczyć już początki relacji między nimi, więc fani powinni ujrzeć jak w międzyczasie zdążyły się rozwinąć. Mogę dodać, że będzie naprawdę zabawnie.

Scenariusz do „Spider-Man: Homecoming” napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Na ekranie pojawią się także Marisa Tomei jako ciocia May, Zendaya w roli niejakiej Michelle, Kenneth Choi jako dyrektor szkoły, Logan Marshall-Green w roli wroga herosa, Martin Starra, Donald Glover a także Laura Harrier i Tony Revolori jako przyjaciele Petera Parkera oraz Hannibal Buress. Według plotek Michael Mando zagra Carnage'a.

Jak Wam się podoba zdjęcia z planu „Spider-Man: Homecoming”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.