"Spider-Man 3": Tom Holland pokazał oficjalne zdjęcia. Czy zdradził tym samym tytuł filmu Marvela?

24.02.2021 08:10
Spider-Man (Tom Holland) - Spider-Man: Far From Home - plakat filmu Marvela Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

"Spider-Man 3" z oficjalnym tytułem? Tom Holland i Zendaya zamieścili pierwsze oficjalne kadry z nadchodzącego filmu Marvela. Czy zdradzili też tytuł produkcji?

Wciąż niezatytułowany film "Spider-Man 3" ma trafić do kin pod koniec roku 2021. Gwiazdy produkcji Marvela zamieściły w sieci pierwsze oficjalne kadry z kontynuacji przygód pajęczego herosa. Czy przy okazji zdradzili tytuł?

"Spider-Man 3" - oficjalne zdjęcia i tytuł filmu Marvela

Fani Marvela odliczają dni do premiery nowej części "Spider-Mana". Chociaż data jest ustalona od dawna, wciąż nie wiadomo, na czym opiera się fabuła filmu i jaki jest jego tytuł. Do tej pory na ten temat powstało wiele interesujących teorii.

Polecamy

Czy gwiazdy produkcji Marvela potwierdziły którąś z nich? Tom Holland słynie z tego, że lubi czasem powiedzieć za dużo na temat filmów, w których wciela się w Spider-Mana. Do aktora przylgnęła nawet swego czasu ksywka Spoiler-Man. Fani od dawna zastanawiają się, czy gwiazdor robi to przypadkowo, czy może jest to zmyślna forma marketingowa. Tak czy inaczej, Marvel Studios postanowiło kontynuować niepisaną tradycję i w mediach społecznościowych trójki gwiazdorów "Spider-Mana" pojawiły się oficjalne zdjęcia z filmu. Zaskoczeniem są jednak wyjawione przy okazji... tytuły filmu.

Polecamy

Tom Holland pokazał pierwszą fotografię i zasugerował, że tytuł brzmi "Spider-Man: Phone Home".

Jestem bardzo podekscytowany ogłoszeniem tytułu nowego "Spider-Mana". Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co robiliśmy. Pozdrowienia z Atlanty.

Jacob Batalon przedstawił kolejny kadr i zaprezentował zupełnie inny tytuł produkcji Marvela - "Spider-Man: Home Wrecker".

Cieszymy się, że możemy udostępnić TYTUŁ naszego nowego filmu!! Przesuńcie w prawo, aby poznać wielką tajemnicę!! Cieszcie się również tym niepublikowanym nigdzie kadrem z filmu, jako dodatkowym prezent od nas.

Dziwną akcję promocyjną zwieńczyła Zendaya, która zamieściła w sieci ostatnią fotkę z filmu i zdradziła trzeci tytuł: "Spider-Man: Home Slice".

Jestem bardzo podekscytowana ogłoszeniem tytułu nowego "Spider-Mana". Jestem z tego dumna... Przyjaciele Spider-Mana powrócili!

Zdjęcia przedstawiają Toma Hollanda, Jacoba Batalona i Zendayę, którzy ponownie wcielili się w Petera Parkera, Neda Leedsa i MJ. Bohaterowie znajdują się w niezidentyfikowanym opuszczonym budynku, który mógł być kiedyś czyimś domem. Schodzą do piwnicy, w której korzystają z komputera Neda. Trudno jednak wywnioskować cokolwiek na temat fabuły "Spier-Mana 3".

Polecamy

Co do tytułów, to raczej żaden z nich nie jest prawdziwy. Aktorzy postanowili wykorzystać premierę pierwszych kadrów z produkcji, żeby trochę potrollować fanów serii. Marvel zresztą słynie z wyprowadzania widzów w pole, więc nic dziwnego, że gwiazdy filmu bawią z nimi w kotka i myszkę. Oczywiście wszystkie trzy tytuły wyglądają może nieco dziwnie, ale trzeba pamiętać, że poprzednie dwie części przygód Spidey'ego również zawierały słowo "Home", więc w pewnym sensie wpisują się w wymyśloną przed laty konwencję. Trudno jednak doszukiwać się jakiegoś większego znaczenia stojącego za "Phone Home", "Home Wrecker" i "Home Slice", chociaż możemy być pewni, że za chwilę internet zaleje fala interpretacji, domysłów i teorii fanowskich.

Polecamy

"Spider-Man 3" - kiedy premiera?

Na razie pozostają nam domysły, bo twórcy i tak nie zdradzą prawdy na temat fabuły nadchodzącego filmu. Reżyserem produkcji ponownie został Jon Watts. W filmie wystąpią nie tylko Holland, Zendaya i Batalon. W obsadzie znaleźli się również Benedict Cumberbatch oraz Jamie Foxx. Film, który początkowo miał trafić do kin latem tego roku, finalnie zagości na dużym ekranie 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.