Spoiler-Man powrócił! Tom Holland zdradził, kto otworzył drogę do multiwersum

Sergiusz Kurczuk
06.06.2019 11:00
Tom Holland (Avengers: Infinity War)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

Niebawem do kin trafi film "Spider-Man: Far From Home". Z tego powodu odbywają się spotkania promocyjne z aktorami. Tom Holland na jednym z nich powiedział za dużo.

Najbardziej wyczekiwany film Marvel Studios 2019 roku już za nami, ale "Avengers: Endgame" potrzebuje epilogu. Tę rolę będzie po części pełniła produkcja "Spider-Man: Far From Home", która nie tylko opowie dalsze solowe przygody tytułowego herosa, ale również pokaże reperkusje ostatecznej walki z Thanosem. Film intryguje fanów, ponieważ ze zwiastunów nie tylko wynika, że Mysterio nie tylko jest dobrym bohaterem, ale również, że pochodzi z alternatywnego wymiaru. Przez wiele miesięcy słynącemu ze spoilerów Tomowi Hollandowi nie wypsnęło się nic na temat fabuły filmów. Aż do tej pory. Podczas spotkania z fanami odtwórca Spider-Mana zdradził pewny ważny szczegół dotyczący fabuły filmu. 

"Spider-Man: Far From Home" -Tom Holland zaspoilerował film

Do premiery najnowszej produkcji MCU został miesiąc. Z tego powodu gwiazdy 2. części "Spider-Mana" wybrały się w trasę promocyjną, by spotkać się z fanami i odpowiedzieć na ich niektóre pytania. Podczas jednego z takich spotkań, Holland opowiadał o Mysterio, w którego wcielił się Jake Gyllenhaal. Według młodego aktora, nowa postać będzie nowym najlepszym przyjacielem Petera Parkera. Holland potwierdził też, że Mysterio pochodzi z innego wymiaru i co najciekawsze, zdradził, czyje pstryknięcie spowodowało wyrwę w czasoprzestrzeni.

Mysterio to właściwie mój nowy najlepszy kumpel. Łączymy siły, by wspólnie walczyć przeciwko stworom zwanym Elementals, ponieważ kiedy Thanos pstryknął palcami, te stwory przeszły przez międzywymiarową wyrwę.

Słowa aktora wywołały poruszenie wśród zebranych. Głównie dlatego, że potwierdziły jeden z domysłów fanów na temat tego, w jaki sposób w kinowym świecie pojawiło się multiwersum. Do tej pory sądzono, że każde z czterech pstryknięć przy użyciu Rękawicy Nieskończoności przywołało do MCU po jednym z potworów związanych z żywiołami. Okazuje się jednak, że za ich obecność, odpowiedzialny jest sam Thanos. Na razie nie wiadomo jednak, które ze pstryknięć sprawiło, że otworzył się portal do innego świata, bo Szalony Tytan użył Rękawicy dwa razy.

To nie wszystkie nowości na temat filmu "Spider-Man: Far From Home". W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącej produkcji.

Przeczytaj także

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Czy słowa Hollanda się potwierdzą? A może to celowy zabieg marketingowy, mający na celu wzbudzenia zainteresowania nadchodzącą premierą "Spider-Man: Far From Home". Nie wykluczone też, że twórcy starali się w jakiś sposób ukryć prawdę przed aktorem i w rzeczywistości jego słowa nie mają nic wspólnego z fabułą produkcji. W końcu podczas kręcenia sceny pogrzebu Tony'ego Starka, Holland był przekonany, że gra... w ceremonii ślubnej Iron Mana. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już 5 lipca 2019 roku, kiedy "Spider-Man: Far From Home" wejdzie do polskich kin.

Zobacz też: Czy Iron Man pojawi się w "Spider-Man: Far From Home"?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.