Spuchnięta Anka wraca do gry w nowym zwiastunie "Kobiet mafii 2"

Sergiusz Kurczuk
21.01.2019 10:21
Katarzyna Warnke (Kobiety mafii 2)|undefined Fot. kadr z filmu Kobiety mafii 2

Już pod koniec lutego 2019 roku do kin trafi druga część filmu Patryka Vegi pod tytułem "Kobiety mafii 2". W sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji, zawierający sceny, których zabrakło w reżyserskiej wersji zapowiedzi.

Patryk Vega to reżyser wzbudzający kontrowersje. Można mieć zastrzeżenia co do jego produkcji, ale nie można przemilczeć faktu, że każdy kolejny film staje się hitem polskiego box office. Prawdopodobnie tak samo będzie w przypadku drugiej części "Kobiet mafii". Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun gangsterskiej serii. Co nowego prezentuje zapowiedź "Kobiet Mafii 2"?

"Kobiety mafii 2" - nowy zwiastun filmu Patryka Vegi

W połowie grudnia 2018 roku Vega zaprezentował trwającą prawie 5 minut reżyserską wersję zwiastuna, w której było dosłownie wszystko - charakterystyczne dla reżysera żarty, przekleństwa, przemoc, przemyt kokainy na globalną skalę, dobrze znani bohaterowie, nowe postacie, sceny rodem z "Lawrence'a z Arabii", zdjęcia z drona oraz wypadki samochodowe. Pod koniec stycznia 2019 roku dystrybutor Kino Świat postanowił podzielić się zwiastunem, który trafi do kin w całej Polsce. Skondensowano wszystkie powyższe elementy i wątki oraz dodano zupełnie nowe sceny.

Tym razem Spuchnięta Anka grana przez Katarzynę Warnke zeszła na dalszy plan, chociaż nadal pełni dość ważną rolę w tej wielowątkowej opowieści. Zaprezentowano za to bohaterki, w które wcieliły się Agnieszka Dygant i Aleksandra Grabowska. Nie zbrakło również międzynarodowych nazwisk - kolumbijskiej gwiazdy Angie Cepedy i znanego z serialu Netfliksa "Dom z papieru" hiszpańskiego aktora Enrique Arce.

To jednak nie koniec. Dystrybutor zaprezentował również materiał making of, dzięki któremu fani Patryka Vegi mogą zajrzeć za kulisy powstawania "Kobiet mafii 2".

"Kobiety mafii 2" - kiedy premiera?

Jak potoczą się losy bohaterek nowego filmu Patryka Vegi? Dowiemy się już niedługo, bo "Kobiety mafii 2" trafią na ekran kin 22 lutego 2019 roku. Reżyser nie zamierza spoczywać na laurach. Ma w planach kolejne produkcje. Obecnie pracuje nad filmem opowiadającym o pedofilii pod tytułem "Small World" oraz dokumentem poświęconym siostrom Dominkankom.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.