Śródziemie Petera Jacksona w 30-płytowym boxie

Robert Skowronski
22.08.2016 13:27
Śródziemie Petera Jacksona w 30-płytowym boxie Fot. kadr z wideo

Fani ekranizacji prozy J.R.R. Tolkiena otrzymają box, który powinien spełnić wszelkie oczekiwania fanów Śródziemia. Zobaczcie jak wygląda.

Wszystkie części „Władcy Pierścieni” oraz „Hobbita” trafią do jednego wielkiego boxu. Zakupiliście już wcześniej oddzielnie rozszerzone wydania? Wydawały się one z pewnością spełnieniem marzeń kinomana połączonym z estetycznym smakiem samego wyglądu produktu. Jak zobaczycie zbiór dzieł Petera Jacksona opatrzony nazwą Middle-earth Limited Collector’s Edition, to zdacie sobie sprawę, że to właśnie on jest tym jednym by władać wszystkimi.

Całość będzie się składać aż z 30 płyt Blu-ray, na których zapisano trzy części „Władcy Pierścieni” oraz trzy „Hobbita” - oczywiście w rozszerzonych wersjach, te kinowe będzie można pobrać z sieci, gdyż nie zmieściły się na krążkach. Płyty zostaną zamknięte w skórzanych, stylizowanych na powieści J.R.R. Tolkiena opakowaniach. Projekt został wybrany przez samego Petera Jacksona. Zobaczcie sami, co mamy na myśli:

dlti4vhh6cflbgo8ket9 Fot. foto: amazon.com

Wydawnictwo gwarantuje ok. 67 godzin seansu wypełnionego nie tylko dziełami Jacksona, ale też wywiadami z twórcami oraz materiałami z planu - część umieszczona będzie na płytach DVD. Cena, jak to w takich przypadkach bywa, nie jest niestety na każdą kieszeń. Koszt boxu to aż 719,99 dolarów (i to w promocji, bo regularna cena będzie równa 800 dolarom). Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że za te pieniądze dostajemy „skończone” wydanie, które wydaje się cenniejsze od samego Pierścienia Władzy.

Do całości dołączony też będzie szkicownik The Red Book of Westmarch z rysunkami oraz akwarelami autorstwa Alana Lee i Johna Howego (na ekranie używał go Bilbo, a także Frodo) oraz reprodukcje graficznych projektów świata znanego z filmu. Data wydania boxu została zaplanowana na 4 października 2016 roku, jednak może to ulec jeszcze zmianie.

Middle-earth Limited Collector’s Edition można zamawiać za pośrednictwem Amazona. Jeżeli chcecie poczekać, aż całość trafi do Polski, to możecie się przeliczyć, prawdopodobnie nie uświadczymy nawet europejskiego wydania.

Zobaczcie jak wygląda box od środka zaprezentowany przez Pippina:

Sprawicie sobie box Middle-earth Limited Collector’s Edition?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.