To już oficjalne! Patrick Stewart powróci jako Picard w nowym serialu „Star Trek”

Natalia Hluzow
06.08.2018 14:59
Patrick Stewart|undefined Fot. kadr z wideo

To nie żart, plotka ani fanowska teoria. Patrick Stewart oficjalnie potwierdził, że po ponad 15 latach powraca na pokład USS Enterprise jako Jean-Luc Picard.

Plotki z czerwca 2018, które pojawiły się wraz z informacją o rozszerzaniu uniwersum „Star Trek” pod wodzą Alexa Kurtzmana, okazały się prawdą. Patrick Stewart powróci w swojej legendarnej roli kapitana Jeana-Luca Picarda.

Patrick Stewart jako Picard Fot. foto: EAST NEWS

„Star Trek”: Patrick Stewart powraca jako Picard

Informacja o powrocie Stewarta jest w pełni oficjalna i potwierdzona zarówno przez producentów franczyzy, jak i przez samego aktora. Brytyjski gwiazdor kina i teatru pojawił się w sobotę 4 sierpnia 2018 na konwencie Star Trek w Las Vegas, gdzie ogłosił tę zachwycającą nowinę. W swoim przemówieniu wspominał m.in. o wielkim zaskoczeniu, jakim było dla niego otrzymanie roli Picarda, a także o tym, jak bardzo rola ta wpłynęła na jego życie. Wyjaśnił również, że choć nowy serial nie ma jeszcze scenariusza, fani powinni już teraz spodziewać się wielkiej przemiany uwielbianego bohatera, którego po raz ostatni widzieli w filmie „Star Trek: Nemesis” w 2002 roku. Całość możecie zobaczyć poniżej:

W związku z powrotem do ikonicznej roli sprzed lat, Stewart wydał również oficjalne oświadczenie na swoim Twitterze:

To nieoczekiwana, lecz zachwycająca niespodzianka, że jestem tak podekscytowany i pełen energii na myśl, że wracam do Jeana-Luca Picarda i że będę odkrywał jego nowe wymiary. Przeczytajcie moje pełne oświadczenie na zdjęciu.

Nowy serial CBS All Access nie ma jeszcze tytułu ani daty premiery, wiadomo jednak, że ma skupić się na dalszych losach Picarda. Informację tę potwierdzono w oficjalnych źródłach, m.in. w mediach społecznościowych poświęconych serii „Star Trek”:

Stało się! Sir Patrick Stewart powróci do swojej ikonicznej roli Jeana-Luca Picarda w nowym serialu Star Trek na Cbs All Access, który opowie o kolejnym rozdziale z życia Picarda.

Patrick Stewart zadebiutował jako kapitan Jean-Luc Picard w 1987 roku w serialu „Star Trek: Nowe pokolenie”. W postać tę wcielał się niemal przez 15 lat - zarówno w filmach, jak i serialach. Ostatni raz jako Picard pojawił się w „Star Trek: Nemesis”, zostawiając po sobie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z całego uniwersum. 

Trudno się zatem dziwić, że jego decyzja o powrocie spotkała się z tak gigantycznym entuzjazmem fanów franczyzy. Kiedy tylko poznamy więcej szczegółów dotyczących nowego serialu, od razu Was o nich poinformujemy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.