Obsada „Star Trek: The Next Generation” na pierwszym wspólnym zdjęciu od lat

Kamil Kacperski
04.09.2018 11:07
Star Trek: The Next Generation|undefined Fot. materiały prasowe

Aktorka Marina Sirtis, która grała konsulkę Deannę Troi w „Star Treku: The Next Generation”, podzieliła się na Twitterze zdjęciem ze spotkania obsady serialu po latach.

Do Mariny Sirtis na obiedzie i zdjęciu dołączyli Patrick Stewart (kapitan Jean-Luc Picard), LeVar Burton (komandor podporucznik Geordi La Forge), Gates McFadden (doktor Beverly Crusher), Brent Spiner (komandor podporucznik Data) i Michael Dorn (porucznik Worf).

Aktorka podpisała zdjęcie: „gang w całości. Czy raczej jego większość”:

Patrick Stewart ponownie w Star Treku

Jednym z wielkich nieobecnych był Jonathan Frakes (komandor porucznik William Riker), który obecnie jest zajęty pracą nad „Star Trek: Discovery”:

Frakes nie jest jedynym aktorem związanym ze „Star Trekiem”, który powróci niedługo do swojej dawnej roli - sir Patrick Stewart ponownie wcieli się w kapitana Jean-Luc Picarda. Artysta będzie głównym bohaterem serialu opowiadającego o przygodach starszego kapitana załogi. Stewart grał Picarda przez prawie 15 lat (1987-2002), a ostatni raz w mogliśmy go zobaczyć w tej roli w filmie „Star Trek: Nemesis”.

Myślicie, że obsada „Star Treka” utrzymała się lepiej, niż aktorzy z „Powrotu do przeszłości”, którzy ostatnio również podzielili się zdjęciem ze spotkania po latach?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.