Star Wars: Donald Glover uważa, że Kylo Ren jest lepszy od Dartha Vadera

Natalia Hluzow
24.05.2018 17:46
Donald Glover|undefined Fot. Jamie McCarthy/AFP/EAST NEWS

Gwiazdor „Solo: A Star Wars Story” został zapytany o to, który czarny charakter z uniwersum „Star Wars” jest najlepszy. Jego odpowiedź z pewnością zaskoczy fanów oryginalnej trylogii...

Po ostatniej wypowiedzi wychwalającej spin-offy „Gwiezdnych wojen” bez udziału Skywalkerów, Donald Glover konsekwentnie stawia nowe produkcje z serii „Star Wars” ponad oryginalną trylogię. Podczas rozmowy z portalem Noisey wyznał, że jeśli chodzi o czarne charaktery, woli Kylo Rena od Darth Vadera.

Donald Glover o Kylo Renie i L3-37

Filmowy Lando Calrissian wziął udział w cyklicznym programie internetowym portalu Noisey, „The Noisey Questionnaire of Life”, który polega na odpowiadaniu na krótkie pytania na zasadzie „co jest lepsze?”. Kiedy padło pytanie o to, kto jest najlepszym z czarnych charakterów – Darth Vader, Kylo Ren czy Darth Maul, Glover opowiedział:

Darth Maul jest dobrym wojownikiem i podoba mi się podwójny miecz świetlny, ale Kylo Ren jest naprawdę zabawny. Uważam, że ma bardzo interesujące poczucie humoru, jest pełnokrwisty, trafia do mnie jego historia. Więc muszę chyba wskazać Kylo Rena.

Choć Darth Vader jest jedną z największych ikon popkultury, trzeba przyznać, że Kylo Ren należy do najbardziej wyjątkowych bohaterów całej serii „Star Wars”. Jest postacią wielowymiarową i nieoczywistą, do tego świetnie zagraną przez Adama Drivera. Czy lepszą od Darth Vadera? Nie śmiemy czynić takich porównań. Ale na pewno wartą uwagi i godną istotnego miejsca w historii „Gwiezdnych wojen”.

Donald Glover nie ograniczył się jednak do wywyższenia Kylo Rena ponad Dartha Vadera. Wyznał też, że od R2-D3 i C3-PO bardziej podziwia żeńskiego droida z „Solo: A Star Wars Story”, czyli L3-37, którą przyrównał do Joanny d’Arc i Tupaca (!).

Wszystkich odpowiedzi Glovera możecie posłuchać poniżej:

Najbardziej zagorzali fani „Star Wars” mogą mieć oczywiście za złe aktorowi tego typu niestandardowe stwierdzenia, jednak pamiętajmy, że do wielu przedstawicieli nowego pokolenia miłośników „Gwiezdnych wojen” przemawia właśnie współczesna trylogia i filmowe spin-offy. Czy tego chcemy, czy nie…

Donalda Glovera w roli Lando Calrissiana możemy już oglądać na wielkim ekranie w „Solo: A Star Wars Story”. Oficjalna premiera filmu już jutro, 25 maja 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.