„Gwiezdne wojny IX”: wyciekły zdjęcia z planu prezentujące Finna, Poe, Chewbaccę i Sokoła Millenium

Kamil Kacperski
24.08.2018 13:36
Star Wars|undefined Fot. materiały prasowe

Praca wre na planie najnowszej części „Gwiezdnych wojen”. Pierwszymi materiałami z nowej części są zdjęcia z liściastej planety, na której znalazły się postaci.

Wraz z końcówką sierpnia 2018 roku wypłynęły na światło dzienne pierwsze przecieki z planu najnowszej części „Gwiezdnych wojen”. Tym razem twórcy zabiorą nas na liściastą planetę, która wygląda jak połączenie znanego z 8. odsłony Ahch-To oraz leśnego księżyca Endor, który mieliśmy okazję zobaczyć w „Powrocie Jedi”, czyli ostatniej części oryginalnej trylogii.

Jak wiemy, wszystkie „dobre” postaci są obecnie w jednym miejscu - na pokładzie Sokoła Millenium. To właśnie statek Chewiego jest jedną z głównych gwiazd zdjęć z planu epizodu numer 9. Na Twitterze pokazał je portal Making Star Wars. Zobaczcie zakamuflowanego Sokoła:

Star Wars IX - pierwsze zdjęcia

Druga seria zdjęć, która ujrzała światło dzienne przedstawia Finna (John Boyega), Poe (Oscar Isaac), Chewbaccę (Joonas Suotamo) oraz nową członkini obsady, Naomi Ackie. Na razie nie wiemy w kogo aktorka się wcieli. Oprócz nich widzimy również kudłate konie, które będą służyły jako środek poruszania się po gęstych dżunglach, które widzimy na zdjęciach z Sokołem:

Star Wars IX - kiedy premiera?

Film wyreżyseruje J.J. Abrams, który ma już na koncie „Przebudzenie mocy”. Oprócz wspomnianych aktorów w „Epizodzie IX” wystąpią również Adam Driver (Kylo Ren), Mark Hamill (Luke Skywalker), Daisy Ridley (Rey), a także Billy Dee Williams, który ponownie wcieli się w Lando Calrissiana. „Star Wars IX” jest jednym z dziewięciu filmów o gwiezdnych wojnach, które znajdują się na różnych etapach produkcji. Premiera finalnej części nowej trylogii zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.