"Star Wars: The Rise of Skywalker" - w filmie powróci nie tylko Imperator? Plotki mówią o innej ważnej postaci

23.04.2019 12:56
Star Wars VII|undefined Fot. kadr z filmu Star Wars: The Force Awakens

Portal Making Star Wars podzielił się w trakcie Wielkanocy ciekawym doniesieniem - mianowicie w nadchodzącej produkcji ma powrócić kolejna bardzo znana postać z poprzednich filmów. UWAGA! W tekście mogą się znaleźć spoilery dotyczące filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker". 

Według doniesień jednej z osób pracujących blisko z twórcami filmu, Harrison Ford rzekomo nagrał krótką scenę na potrzeby filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker". W trakcie tej sekwencji partnerował mu Adam Driver, z którym Ford miał już przyjemność dzielić ekran w filmie "Przebudzenie mocy". Sprawę przybliżył redaktor Making Star Wars, który dokopał się do zakulisowych informacji potwierdzających udział Forda w IX Epizodzie. 

Harrison Ford powróci w Star Wars: The Rise of Skywalker?

Z różnorodnych źródeł dziennikarz dowiedział się m.in. o tym, że scena ma być swego rodzaju "interwencją" ze strony ojca Kylo Rena:

  • Główna sekwencja rozgrywa się między Adamem Driverem i Harrisonem Fordem (lub Kylo Renem i Hanem Solo)
  • Jedno ze źródeł określiło to "niespodziewaną interwencją" 
  • Źródło twierdzi, że sekwencja rozpoczyna się, gdy Kylo prosi spalony hełm Dartha Vadera o pokazanie mu ciemności 
  • W sprawę jest w pewien sposób zamieszany Luke Skywalker 
  • W dużym skrócie Han Solo mówi Benowi/Kylo, że jeszcze nie jest za późno, a jego ton jest pełen zrozumienia i przebacza swojemu synowi
  • Nie jest "duchem mocy", ale raczej częścią wizji lub snu, który wywołuje Luke Skywalker

Niestety nawet sam redaktor portalu MSW przyznał, że żaden z członków ekipy filmowej nie potwierdził wszystkiego, dlatego powyższe zestawienie jest jedynie "zbiorem informacji z różnych źródeł". Jedyne w czym wszyscy się zgadzają to fakt, że Harrison Ford pojawił się na planie i nagrał nowe sceny przeznaczone dla filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker".

Przeczytaj także

Star Wars: The Rise of Skywalker - data premiery

Kto wie, może powrót Imperatora będzie powiązany właśnie z wizjami Kylo Rena? Bardzo możliwe, że Palpatine będzie chciał przeciągnąć młodzieńca na ciemną stronę mocy, a wizja Hana Solo i duch mocy Luke'a będą go kierować w stronę światła? Wszystkiego dowiemy się już za kilka miesięcy, bowiem film "Star Wars: The Rise of Skywalker" trafi do kin już 15 grudnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.