„Strażnicy Galaktyki 2” w zapowiedzi filmu

Robert Skowronski
20.10.2016 08:26
„Strażnicy Galaktyki 2” w zapowiedzi filmu Fot. kadr z wideo

To dopiero tzw. sneak peak, zaledwie zapowiedź, ale skutecznie podsyca atmosferę wokół kontynuacji „Strażników Galaktyki”.

Studio Marvela ma całe mnóstwo planów wydawniczych, każdy jego tytuł to duże wydarzenie, ale spośród nich jednym z najbardziej wyczekiwanych jest sequel obrazu w reżyserii Jamesa Gunna. Pierwsza część z 2014 roku odniosła ogromny sukces, co było nie lada zaskoczeniem, zwłaszcza że postawiono na bohaterów mniej znanych masowemu odbiorcy. Raczej nic nie wskazuje, aby przy nowym tytule wyniki box office miały nie być satysfakcjonujące, a i poziom artystyczny dzieła raczej nas nie zawiedzie.

Obraz trafi do kin dopiero 5 maja 2017 roku, ale już możemy się zapoznać z kilkoma fragmentami filmu, dzięki poniższemu wideo. Kiedy jednak możemy spodziewać się pełnego trailera, który został już pokazany ograniczonej liczbie osób podczas Comic-Conu w San Diego? Niech na to pytanie odpowie James Gunn:

Pierwszy zwiastun „Strażników Galaktyki 2” pojawi się niedługo. Wiemy jednak jak bardzo jesteście spragnieni, choć jego namiastki. Dlatego zmontowaliśmy ten specjalny sneak peak.

Zobaczcie zatem pierwszy materiał ze „Strażników Galaktyki 2”, gdzie przygrywa Blue Swede i utwór „Hooked On A Feeling”:

Do drugiej odsłony Marvelowskiego hitu szukana była osoba, która mogłaby zagrać ojca Star Lorda. Spośród wielu kandydatów, reżyser w tej roli obsadził ostatecznie Kurta Russella. Na ekranie pojawią się też takie nazwiska, jak: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Benicio del Toro czy Bradley Cooper (a w zasadzie jego głos). Oprócz Kurta Russella grono gwiazd zostało poszerzone o Pom Klementieff, która wcieli się w Mantis, a także o Sylvestra Stallone'a i Elizabeth Debicki. Wiemy także, że Groot obdarzony głosem Vina Diesela dalej będzie małym, dopiero dorastającym, stworkiem. 

Udostępniono już też plakat mający promować film, choć ten może jeszcze ulec zmianie:

guardian2poster Fot. foto: materiały prasowe

Dowiedzieliśmy się, że w „Avengers: Infinity War” mają pojawić się bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Informację podał Vin Diesel podczas live streamu na swoim fanpage'u. Premiera „Avengers: Infinity War” została zaplanowana na maj 2018.

Jak Wam się podoba pierwsza zapowiedź „Strażników Galaktyki 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.