"Strażnicy Galaktyki 3" - Groot będzie miał więcej do powiedzenia w nowym filmie?

07.02.2022 14:15
"Strażnicy Galaktyki 3" - Groot będzie miał więcej do powiedzenia w nowym filmie? Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection/East News

"Strażnicy Galaktyki 3" już powoli powstają, więc stopniowo w sieci pojawiają się kolejne ciekawostki na temat projektu. Teraz głos na temat projektu zabrał Vin Diesel.

Strażnicy Galaktyki 3 - Groot będzie mówił więcej rzeczy?

Jak opowiada James Gunn, nadchodząca 3. część "Strażników Galaktyki" ma być zupełnie innym doświadczeniem kinowym, niż dwie poprzednie odsłony. Jednym z powodów może być to, że Vin Diesel zasugerował (tak trochę), iż Groot może powiedzieć coś więcej w nadchodzącej produkcji.

Polecamy

Vin Diesel wrzucił na Instagrama post, w którym podziękował wszystkim za współpracę przy Groocie:

Wow, przeszedłem z bycia Stalowym Gigantem do Groota. Jestem pobłogosławiony i wdzięczny. Wszyscy wykonali świetną pracę. Rodzina będzie uwielbiała, to co zrobiliśmy dzisiaj dla uniwersum Groota.

Słowa aktora sugerują. że może mu chodzić nie tylko o pracę nad filmem - wiemy przecież, że w 2022 roku ma zadebiutować specjalny program świąteczny z kosmicznymi herosami, a w produkcji jest też serial "I Am Groot", który ma być animacją złożoną z krótkometrażowych odcinków. 

Do tej pory nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat "I Am Groot" - Marvel zapowiedział jakiś czas temu, że produkcja ma przedstawić nam "nietypowe i niespodziewane przygody oraz postaci". Groot ma natomiast być znowu dziecięcą wersją siebie.

Polecamy

To sugeruje, że akcja tego serialu może się rozgrywać między drugą częścią "Strażników Galaktyki" a "Avengers: Infinity War" (tam jest już bowiem nastolatkiem).

Jeśli chodzi jednak o wszystkie występy Groota, to większość fanów czeka raczej na film "Strażnicy Galaktyki 3". Ten zadebiutuje w kinach 5 maja 2023 roku. Kosmiczni herosi powrócą jednak na ekrany odrobinę wcześniej, bo pojawią się w "Thor: Love and Thunder", który trafi do kin w lipcu 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.