Strażnicy Galaktyki pojawią się w „Avengers: Infinity War”

Justyna Kierzkowska
20.08.2016 12:51
Strażnicy Galaktyki pojawią się w „Avengers: Infinity War” Fot. Muszkieter Pejnta

Vin Diesel potwierdził, że w kolejnej odsłonie przygód Kapitana Ameryki i spółki wystąpią także postaci z serii „Guardians of the Galaxy”. Co jeszcze zdradził aktor?

Fani przygód Strażników Galaktyki mają kolejny powód do radości. W „Avengers: Infinity War” mają zagrać ich ulubieni bohaterowie. Taką informację podał podczas live streamu na swoim fanpage'u Vin Diesel. Aktor mówił wprawdzie o kolejnej części serii „xXx”, w której odgrywa rolę Xandera Cage'a, a która trafi do kin w styczniu 2017 roku, ale przy okazji zszedł także na temat dotyczący Marvela.

W przyszłym roku do kin wejdzie druga część „Strażników Galaktyki”. Na pewno pamiętacie to stare zdjęcie, na którym jestem w siedzibie Marvela, a za mną znajduje się plakat Avengersów? Wtedy to pewnie brzmiałoby niewiarygodnie, ale teraz będzie miało sens, skoro Strażnicy pojawią się w „Avengers: Infinity War” i to jest naprawdę niezwykle ekscytujące.

W „Strażnikach Galaktyki” Vin Diesel podkładał głos pod postać Groota. Zdjęcie, o którym mówił znajduje się na jego facebookowym profilu.

Informacja jest o tyle ciekawa, że do tej pory zarówno Kevin Feige, James Gunn, jak i bracia Russo odmawiali potwierdzenia tych informacji mimo wielokrotnych próśb fanów. Jednak film „Strażnicy Galaktyki”, zrealizowany na podstawie serii komiksów Marvela, który pojawił się na ekranach kin w 2014 roku bardzo szybko zdobył ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się na takie rozwiązanie.

Premiera „Avengers: Infinity War” została zaplanowana na maj 2018. Z kolei drugą odsłonę historii gwiezdnych outsiderów będzie można zobaczyć nieco wcześniej, bo już w kwietniu 2017.

Uważacie, że to dobry pomysł? 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.