Strefa premium TVP VOD za darmo. Wystarczy, że płacisz abonament

Sergiusz Kurczuk
25.04.2018 12:08
Strefa premium TVP VOD za darmo. Wystarczy, że płacisz abonament Fot. Erik Reis.East News, kadr z serialu Korona królów

Jeśli zawsze marzyłeś o bezpłatnym dostępie do TVP VOD i przy okazji opłacasz abonament radiowo-telewizyjny, to dobrze się składa. Telewizja Polska przygotowała specjalna ofertę. Czym jest TvpStrefa ABO?

Telewizja Polska postanowiła stanąć w szranki z zagranicznymi potęgami pokroju Netfliksa, Showmax czy Amazona. Żeby zachęcić telewidzów do korzystania z TVP VOD, na platformie powstało nowe miejsce - TvpStrefa ABO. Abonenci TVP VOD będą mieli dostęp do materiałów premium, które znalazły się w nowej usłudze. Aby dołączyć do TvpStrefy ABO, wystarczy opłacać abonament RTV i cieszyć się serwisem całkowicie za darmo

TvpStrefa ABO - czyli TVP VOD za darmo po opłaceniu abonamentu RTV

Według nowych informacji zaprezentowanych przez TVP na platformie streamingowej Telewizji Polskiej pojawiła się nowa porcja filmów, seriali i programów telewizyjnych. Wszystko w ramach TvpStrefy ABO. Całkowicie darmowy dostęp do materiałów premium mają płatnicy abonamentu RTV i osoby ustawowo zwolnione z jego płacenia. Aby zostać członkiem TvpStrefy ABO, należy zarejestrować się na TVP VOD za pomocą numeru identyfikacyjnego abonenta. Użytkownicy, którzy nie płacą abonamentu, mogą wypróbować usługę za darmo przez 14 dni. Po tym okresie można kontynuować usługę za 9,99 złotych miesięcznie. TVP zapewnia użytkowników, że ich serwis spełnia wszelkie wymagania RODO. 

TVP VOD Fot. foto: materiały promocyjne

TvpStrefa ABO - oferta usługi

Aby przyciągnąć internautów w ofercie nowej usługi TVP VOD, pojawi się 700 godzin materiałów BBC Studios. TVP weszła w porozumienie z brytyjskim dystrybutorem, dzięki czemu zobaczymy seriale obyczajowe i komediowe, filmy fabularne i dokumentalne, również dokumenty muzyczne oraz serie przyrodnicze. W pierwszym okresie działania TvpStrefa ABO dostaniemy 150 godzin materiałów z BBC Studios. Co kwartał baza będzie uzupełniana o kolejne tytuły. Najbliższa aktualizacja zapowiedziana została na lipiec 2018 roku. Obecnie widzowie mogą oglądać film „Burton i Taylor”, serialową nowość pod tytułem „Ostatni posterunek” („Last post”) oraz dobrze znane pozycje, jak, „‘Allo!”, „Wojna i pokój”, „Duma i uprzedzenie” czy brytyjski „Dom z kart”. 

Nie zabraknie również dobrze znanych z anteny TVP produkcji krajowych, między innymi: „M jak miłość”, „Korony królów”, „Leśniczówki”, „Ojca Mateusza” czy „Wojennych dziewczyn”. Oprócz tego użytkownicy TVP VOD będą mieli nieograniczony dostęp do filmów, animacji, seriali i produkcji dokumentalnych, które już znajdują się w serwisie. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.