Superbohaterskie zwierzaki DC dostaną własny film

Sergiusz Kurczuk
01.08.2018 12:03
Superbohaterskie zwierzaki DC dostaną własny film Fot. kadr z filmu Superman/Batman: Apokalipsa

„Super Pets” będzie kolejna animowaną pozycją dla fanów komiksów DC. Jak wskazuje tytuł, film opowie o zwierzakach największych superbohaterów. 

Świat DC jest bardzo bogaty. Doskonale wiedzą to wszyscy czytelnicy komiksów tego wydawnictwa. Niezwykli bohaterowie nie zawsze są jednak ludźmi. I nie chodzi w tym wypadku o goryla Grodda. W końcu uniwersum DC zamieszkują również domowe zwierzaki  największych herosów. Niedługo będziemy mieli okazje bliżej je poznać, dzięki filmowi animowanemu „Super Pets”. 

„Super Pets” - o czym będzie film?

Jak podaje serwis Collider, studio Warner Bros. pracuje nad nową animacją. Tym razem twórcy skupią się na zwierzęcych superbohaterach, które w komiksach utworzyły grupę Legion of Super-Pets. 

1 Fot. foto: kadr z komiksu Super Sons Annual #1

W papierowym oryginale pojawiły się między innymi takie superboahterskie zwierzaki jak pies Supermana Krypto, Super-Kot Streaky, koń Supergirl Comet, kosmiczny szympans Beppo, pies Batmana Titus, Bat-Cow, czy Storm - konik morski Aquamana. W najnowszej wersji świata DC występuje również papuga Flexi oraz stworzenie nazywane Clay Critter. 

Na razie nie podano, które czworonogi zadebiutują w filmie, ale nie będzie niespodzianką, jeśli w głównej roli wystąpi Krypto. Za „Super Pets” odpowie scenarzysta Jared Stern, który pracował między innymi przy produkcji „LEGO Batman: Film”. Zwierzaki o supermocach też nie są mu obce, ponieważ był zaangażowany w takie filmy jak „Piorun” oraz „Księżniczka i żaba”

Na razie nie zdradzono dalszych informacji na temat „Super Pets”. Biorąc pod uwagę mało poważny temat filmu i twórcę, który jest odpowiedzialny za historie dla dzieci, prawdopodobnie nadchodząca produkcja DC również zostanie skierowana do młodszych widzów. Trudno powiedzieć, kiedy należy się spodziewać premiery „Super Pets”, ale możliwe, że nie wcześniej niż w roku 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.