Dean i Sam z „Supernatural” przeniosą się do animacji „Scooby Doo”

Natalia Hluzow
23.03.2018 17:34
Supernatural i Scooby Doo|undefined Fot. kadr z wideo

Wszystko wskazuje na to, że fani braci Winchester już niebawem zobaczą ich w wersji animowanej. I to nie byle jakiej! Dean i Sam przeniosą się do świata jednej z najsłynniejszych kreskówek wszech czasów, gdzie poznają Scoobiego i jego przyjaciół. 

W nadchodzącym odcinku „Supernatural” główni bohaterowie będą mieli do rozwiązania wyjątkową zagadkę, nad którą będą pracować wraz z drużyną Scoobiego Doo. Dean i Sam zostaną wessani przez telewizor, za pośrednictwem którego przeniosą się do świata znanego z kreskówki. Stacja The CW, która emituje serial od 12 lat, przygotowała specjalny rozszerzony zwiastun tego wyjątkowego odcinka.

Zwiastun crossovera „Supernatural” i „Scooby Doo”

Już w najbliższy czwartek, 29 marca 2018 roku, Dean i Sam nie tylko spotkają postaci z popularnej kreskówki, ale też rozwiązywać typową dla serialu „Scooby Doo” zagadkę pełną duchów, tajemnic i humoru. Sam odkryje też, że zarówno on, jak i jego brat nawet w wersji animowanej mogą naprawdę zginąć. Dean będzie jednak bardziej przejęty losem Scoobiego niż własnym i jako wielki fan strachliwego psiaka zrobi wszystko, by nie stała mu się krzywda. Zwiastun odcinka możecie zobaczyć poniżej: 

Co ciekawe, nie tylko Dean jest fanem Scoobiego. Do uwielbienia animowanej serii przyznał się też twórca „Supernatural”, Eric Kripke. O nadchodzącym odcinku powiedział:

Dla mnie jako dla dzieciaka, który wychował się na Scoobym Doo, to jeden z momentów w karierze, kiedy jestem naprawdę onieśmielony. Nie mogę uwierzyć, że serial, który stworzyłem, łączy się z czymś tak ikonicznym jak Scooby Doo. Siedzę już w tym od jakiegoś czasu, ale to naprawdę mnie powaliło. To było naprawdę fantastyczne.

Stacja The CW emituje „Supernatural” od 2006 roku. Obecnie trwa już 13. sezon serialu. W Polsce telewizja TVN 7 zaprezentowała jedynie pięć sezonów produkcji. Odcinek ze Scoobym Doo zostanie wyemitowany w USA 29 marca 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.