Sylvester Stallone chce powrócić w "Strażnikach Galaktyki 3". Co na to James Gunn?

29.04.2020 14:47
Sylvester Stallone i James Gunn|undefined Fot. Buckner/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Czy w obsadzie "Strażników Galaktyki 3" ponownie zobaczymy Sylvestra Stallone'a? Według Jamesa Gunna istnieje taka możliwość.

Filmy Marvelaunikatowym zjawiskiem nie tylko dlatego, że od ponad 10 lat tworzą spójne kinowe uniwersum, ale również z powodu gwiazdorskiej obsady. W ekranizacjach komiksów Domu Pomysłów wystąpiło już bardzo wielu słynnych przedstawicieli Hollywood. Jednym z nich jest legenda kina akcji - Sylvester Stallone. Aktor zagrał epizodyczną postać w drugiej części "Strażników Galaktyki". Czy zobaczymy go w kontynuacji serii?

"Strażnicy Galaktyki 3" - Sylvester Stallone powróci jako Stakar Ogord?

Każdy, kto czytał komiksy o Strażnikach Galaktyki, doskonale wie, że chociaż rola Stallone'a w filmie była mała, miała duże znaczenie. Komiksowy Stakar Ogord znany lepiej jako Starhawk, to jeden z członków oryginalnej grupy kosmicznych herosów. Nie bez powodu James Gunn zaangażował do tej roli tak znanego aktora.

Przeczytaj także

Do drużyny Stakara należał też grany przez Michaela Rosenbauma kosmita o imieniu Martinex - kolejny oryginalny Strażnik Galaktyki z komiksów Marvela. Rosenbaum w rozmowie z portalem ComicBook.com został zapytany o powrót do serii. Okazuje się, że w trzeciej odsłonie przygód Star-Lorda i spółki mogą pojawić się ponownie członkowie Ravagers.

Myślę, że jego [Jamesa  Gunna] plan przewiduje nasz powrót. Na razie nie wiem jeszcze w jaki sposób. Myślę, że miał to w planach od samego początku. Widzisz wszystkich tych kolesi na samym końcu filmów. Po co ściągać Stallone'a, żeby wystąpił w takiej małej rólce?

Aktor znany z serialu "Tajemnice Smallville" rozmawiał już ze Sly'em na temat potencjalnego powrotu do serii.

Powiedział: "Pytasz mnie, jakbym wiedział?" Ja na to: "Jesteś Stallone". Odparł: "Wiesz, jesteśmy w napisach, czemu nie mieliby nas przywrócić?", a ja: "O tym właśnie mówię". On na to: "Nie jestem Jamesem Gunnem. James może robić, co chce, ale wiesz, jeśl byłbym Jamesem Gunnem, przywróciłbym nas do tego filmu". Powiedziałem: "Dzieki, Stallone, dziękuję ci".

Jak widać, Stallone również przejawia chęci powrotu do "Strażników Galaktyki". Miejmy nadzieję, że obaj aktorzy się nie mylą i w trzeciej części serii ponownie zobaczymy nie tylko Sly'a i Rosenbauma, ale również Michelle Yeoh (Aleta Agord), Vinga Rhamesa (Charlie-27) oraz Miley Cyrus (Mainframe) - gwiazdy, które gościnnie wystąpiły w scenie pogrzebu Yondu Udonty (Michael Rooker).

Przeczytaj także

Sam reżyser postanowił odnieść się do wypowiedzi Rosenbauma. Zamieścił na Twitterze wpis, w którym częściowo potwierdził nadzieje aktora.

Gwoli ścisłości, myślę, że Michael Rosenbaum po prostu mówi o planie przywrócenia ich w pewnym momencie do MCU - niekoniecznie w "Strażnikach Galaktyki 3".

Jak interpretować słowa reżysera? Czy Ravagers powrócą w innej kosmicznej serii, na przykład "Thorze 4"? A może Gunn zamierza przywrócić postacie w "Strażnikach Galaktyki 4" lub serialu będącym spin-offem cyklu? O tym przekonamy się za jakiś czas.

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Obecnie Gunn kończy pracę nad filmem dla konkurencji - nową wersją "Suicide Squad" z Margot Robbie w roli głównej. Zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3" ruszą mniej więcej w połowie 2021 roku, ponieważ "Suicide Squad 2" trafi do kin 6 sierpnia 2021. Gunn będzie musiał działać bardzo sprawnie, ponieważ wyznaczono już datę premiery "Strażników Galaktyki 3" na lato 2022, co oznacza, że zdjęcia powinny zostać zakończone na początku 2021. W pytaniu od fana Gunn wyznał, że na razie pandemia koronawirusa, nie koliduje z planami dotyczącymi zdjęć do "Strażników Galaktyki 3", więc fani serii mogą spać spokojnie.

Przeczytaj także

Czekasz na "Strażników Galaktyki 3"?

Zobacz też: "Strażnicy Galaktyki 2": James Gunn wskazał scenę, w której ukrył setki Easter eggów

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.