"Samaritan" - Sylvester Stallone wciela się w superbohatera w zwiastunie filmu Amazona

28.07.2022 12:04
"Samaritan" - Sylvester Stallone wciela się w superbohatera w zwiastunie filmu Amazona Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawił się w końcu zwiastun filmu "Samaritan" z Sylvestrem Stallone'em w roli głównej. Zobaczcie zapowiedź brutalnej opowieści o starym superbohaterze.

Sylvester Stallone zagra superbohatera w filmie Samaritan

Sylvester Stallone powraca na ekrany w filmie "Samaritan". Produkcja jest opisywana jako dramat science fiction, a twórcy twierdzą, iż film ma być "nowym, świeżym i mrocznym podejściem do kina superbohaterskiego". Projekt był na tyle ciekawy, że o scenariusz Bragiego F. Schuta walczyło kilka dużych wytwórni, a zwycięzcą tych negocjacji był Amazon i jego Prime Video.

Polecamy

W sieci w końcu pojawił się zwiastun tej produkcji, do której zdjęcia realizowano jeszcze w 2019 roku. Zobaczcie zapowiedź "Samaritana" poniżej:

Jak czytamy w opisie fabuły produkcji:

Młody chłopak dowiaduje się, że superbohater, który rzekomo zaginął 20 lat temu po epickiej bitwie, może tak naprawdę wciąż mieszkać w tym samym mieście.

W filmie główne role zagrają Sylvester Stallone, Javon "Wanna" Walton oraz Pilou Asbaek ("Gra o tron"), scenarzystą jest wspomniany Bragi F. Schut, natomiast produkcję wyreżyserował Julius Avery.  

Film "Samaritan" zadebiutuje na Prime Video już 26 sierpnia 2022 roku.

"Samaritan" nie będzie oczywiście pierwszą przygodą Stallone'a w świecie komiksowych bohaterów - w 2017 roku wystąpił gościnnie jako Stakar Ogord w "Strażnikach Galaktyki vol. 2". Nie można również zapominać o Dreddzie, którego Stallone zagrał w 1995 roku w filmie "Sędzia Dredd". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.