„Symetria” doczeka się kontynuacji

Robert Skowronski
26.01.2017 09:05
„Symetria” doczeka się kontynuacji Fot. kadr z filmu + Dzik Pejnta

Kultowy wręcz obraz Konrada Niewolskiego ma powrócić w drugiej części. Znany jest też aktor, który zagra jedną z głównych ról.

„Symetria” wkroczyła na ekrany w 2003 roku. Nowy film Niewolskiego będzie jego wielkim powrotem do sztuki filmowej. Ostatni jego pełny metraż pochodzi z listopada 2006 roku, mowa o „Job, czyli ostatnia szara komórka”. Rok później reżyser wkroczył do świata telewizji odpowiadając za odcinki seriali „Cztery poziomo” i „Ja wam pokażę!”. Jego milczenie zostało przerwane po upływie dekady.

Nowy obraz ma nosić tytuł „Asymetria”, a jego gwiazdą będzie Sebastian Fabijański, znany m.in. z filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Aktor ma się wcielić w kickboksera. Fabijański będzie przygotowywać się pod okiem Roberta Złotkowskiego, matchmakera federacji DSF Kickboxing Challenge, który sam w roli kaskadera wystąpił w ponad 20 produkcjach filmowych:

Konrad Niewolski opowiedział o tym, że bardzo cieszy go fakt znalezienia się Fabijańskiego pod skrzydłami specjalistów z DSF Kickboxing Challenge:

W DSF Kickboxing Challenge znajduje się najlepsza baza i specjaliści. Wiem, że praca z taką osobowością sportów walki jaką jest Robert Złotkowski pozwoli Sebastianowi – i całej ekipie – pracować nad szczegółami, bo dzięki temu sceny walki, których w filmie nie będzie brakowało, będą bardzo wiarygodne. Będą po prostu dobre. I o to chodzi.                       

Sławomir Duba, prezes DSF Kickboxing Challenge mówiąc o twórczości Niewolskiego podkreślił, że bardzo ceni sobie umiejętności reżysera. Uważa również, że wsparcie federacji pozwoli mu nakręcić obraz stanowiący mocny punkt w jego filmografii. Robert Złotkowski cieszy się zaś nowym dla niego wyzwaniem. W „Asymetrii” widzi szansę na nagłośnienie dyscypliny sportowej, którą się zajmuje.

Jak zapowiedziano na stronie DSF Kickboxing Challenge część scen do „Asymetrii” ma być realizowanych podczas gali organizowanej przez DSF Kickboxing Challenge. Wydarzenie odbędzie się 31 marca 2017 roku w warszawskiej hali Koło. Dzieło Niewolskiego ma zaś trafić do kin jesienią 2017.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.