Syn Stevena Spielberga w tajemniczym zwiastunie mrocznego horroru "Honeydew"

27.01.2021 12:45
Honeydew - plakat horroru Fot. Dark Star Pics/materiały prasowe

W sieci zadebiutował zwiastun horroru "Honeydew", w którym wystąpił Sawyer Spielberg - syn słynnego reżysera filmowego. O czym opowiada ta mroczna historia?

Szukacie naprawdę pokręconego horroru? No to "Honeydew" na pewno Wam się spodoba. Twórcy zaprezentowali niepokojący zwiastun filmu z debiutancką rolą Sawyera Spielberga.

"Honeydew" - zwiastun horroru z Sawyerem Spielbergiem

Żeby horror był straszny, wcale nie musi zawierać nadprzyrodzonych zjawisk i istot. Czasem o wiele przerażający są z pozoru zwykli ludzie i atmosfera grozy, która sprawia, że po seansie trudno zmrużyć oczy.

Polecamy

W tego typu produkcję wpisuje się niezależny film grozy "Honeydew", w którym jako aktor zadebiutował syn Stevena Spielberga. W horrorze Sawyer Spielberg wciela się w mężczyznę, który wraz z ukochaną udaje się na biwak w wiejskie okolice. Para niezbyt radzi sobie poza miastem i jest zmuszona znaleźć schronienie na noc. Spotkanie z okolicznymi mieszkańcami raczej nie skończy się zbyt miło, co sugeruje zwiastun filmu.

Reżyserem filmu jest debiutant  - Devereux Milburn. Oprócz Spielberga w "Honeydew" wystąpili Malin Barr, Barbara Kingsley, Stephen D'Ambrose i Jamie Bradley. Za scenariusz odpowiada natomiast Dan Kennedy i Milburn.  Pisarka powieści grozy Anya Stanley, opisała horror jako "paskudnie brudny film, w pozytywnym tego słowa znaczeniu", co powinno przekonać sceptyków i odstraszyć osoby o niskiej tolerancji na naprawdę pojechane horrory.

Polecamy

Twórcy zaprezentowali również opis fabuły i plakat "Honeydew".

"Honeydew" opowiada historię młodej pary (granej przez Spielberga i Barr), zmuszonej szukać schronienia w domu starzejącej się rolniczki (Kingsley) i jej osobliwego syna. Kiedy nagle zaczynają mieć dziwne zachcianki i halucynacje, które zabierają ich w głąb dziwacznaj, króliczej nory...

Honeydew Fot. foto: Dark Star Pics/materiały prasowe

Zwiastun zapowiada bardzo niepokojące sytuacje, którym główni bohaterowie będą musieli stawić czoła. Czy dziwaczne zachowanie gospodarzy dzieje się naprawdę? A może to tylko urojenia protagonistów?

Polecamy

"Honeydew" - kiedy premiera?

Horror miał swoją premierę na festiwalach Tribeca i Nightstream Film w roku 2020. Amerykańskim dystrybutorem produkcji jest Dark Star Pics. "Honeydew" trafi do wybranych amerykańskich kin i na platformy VOD 12 marca 2021 roku. Na razie nie wiadomo kiedy i w jaki sposób zadebiutuje w Polsce.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.