"Ojciec" Marvel Cinematic Universe stworzy nowe Gwiezdne Wojny dla Disneya

26.09.2019 09:46
lucas film|undefined Fot. materiały prasowe Lucas Film

Kevin Feige to człowiek, który stoi za gigantycznym sukcesem, jaki spotkał Marvel Cinematic Universe.

To Feige ponad dekadę temu wpadł na pomysł, jak przenieść legendarne komiksowe postaci na wielki ekran. I jak zrobić to w takim stylu, aby kilkanaście lat później świat Marvela przejął umysły milionów fanów. Feige nie ukrywał jednak nigdy, że od dziecka zawsze był fanem "Gwiezdnych Wojen". Jak się okazuje, Kevin prawdopodobnie będzie miał okazję spełnić marzenia każdego fana "Star Wars".

Przeczytaj także

Kevin Feige uzdrowi Gwiezdne Wojny?

Według Kathleen Kenedy, szefowej Lucasfilm, Disney jest zainteresowany zaoferowaniem pracy nad Gwiezdnymi Wojnami Feige'owi.

Trwają prace nad nowymi historiami ze świata Gwiezdnych Wojen. Disney wie, jak wielkim fanem jest Kevin, przekazanie mu władzy nad tym uniwersum ma dużo sensu.

W trakcie swojej wieloletniej kariery Feige był odpowiedzialny za stworzenie wielu największych hitów kinowych ostatnich 20 lat. Jego wizja doprowadziła do tego, że ostatnia część "Avengersów" stała się najlepiej zarabiającym filmem w historii kina. Nie dziwi więc, że Disney, który i tak jest pracodawcą Feige'a chciałby wykorzystać jego umiejętności w kolejnej spółce.

Najnowszy film ze świata "Gwiezdnych Wojen" trafi do kin 20 grudnia. Będzie on zwieńczeniem trzeciej trylogii w historii "Star Wars". Na szczęście nie będzie to ostatnie słowo Disneya w tej sprawie.

Zobacz także:  "Eternals": Angelina Jolie jako Thena na zdjęciu z planu nowego filmu Marvela

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.