Szef Marvel Studios zdradza, kiedy poznamy tytuł filmu i co zobaczymy w zwiastunie „Avengers 4”.

Sergiusz Kurczuk
26.06.2018 10:53
Avengers 4, Kevin Feige|undefined Fot. Invision/East News, materiały promocyjne

Kevin Feige wypowiedział się na temat nadchodzącego filmu Marvel Studios. Kiedy poznamy tytuł „Avengers 4”?

Na film „Avengers 4” czekają wszyscy fani produkcji Marvel Studios. Finał „Infinity War” wprawił widzów w osłupienie i zaskoczył większość z nich. Wielu popularnych herosów oddało życie podczas starcia z Thanosem. Twórcy od jakiegoś czasu starają się wprowadzić widzów w błąd, podając sprzeczne informacje i strzegąc szczegółów dotyczących „Avengers 4”. Mimo to większość poległych superbohaterów raczej powróci do świata żywych. Pytanie tylko w jaki sposób i którzy z nich. Być może tytuł zasugeruje czego spodziewać się po 4. części „Avengers”. Na razie twórcy go nie zdradzają. Kevin Feige - szef Marvel Studios wyznał, kiedy możemy spodziewać się ujawnienia tytułu filmu. 

„Avengers 4” - kiedy poznamy tytuł filmu?

W połowie czerwca 2018 roku pojawiła się rzekomy przeciek, który miał zdradzać jaką nazwę twórcy. Na barcelońskim festiwalu CineEurope pokazano pierwszy teaser „Avengers 4”. Po tym wydarzeniu do sieci trafiło zdjęcie mające przedstawiać tytuł. Jednak szybko okazało się, że to jedynie fotomontaż. Jedynym przeciekiem na temat produkcji, który zdaje się być autentyczny, jest grafika przedstawiająca nowy team Avengers

Film „Avengers 4” kręcono w tym samym czasie co „Infinity War”. Marvel Studios zna więc tytuł od wielu miesięcy. Przed premierą 3. części Feige nie chciał wyjawiać nazwy kontynuacji konfliktu z Thanosem, żeby nie spoilerować. Od premiery minęło jednak już sporo czasu, a widzowie nadal nie wiedzą, jak produkcja będzie się nazywała. Portal ComicBook.com postanowił więc zapytać filmowca o ten znaczący szczegół. Odbyło się to podczas oficjalnej premiery filmu „Ant-Man i Wasp”.

Prawdopodobnie ogłosimy tytuł po teaserze „Captain Marvel”. Wydarzy się to mniej więcej pod koniec roku. 

Premiera Ant-Man i Wasp Fot. foto: Alberto E. Rodriguez/East News

Przy okazji Feige zdradził, kiedy możemy spodziewać się pierwszej filmowej zapowiedzi produkcji poprzedzającej „Avengers 4” - „Captain Marvel”. Będzie to prawdopodobnie w okolicach grudnia. Pierwszy teaser 4. części „Avengers” pojawi się więc w marcu, kiedy przygody Carol Danvers trafią do kin. Być może będzie zaprezentowany przed seansem „Captain Marvel”. Portal Collider również skorzystał z okazji i wypytał o szczegóły pierwszego filmu MCU poświęconego w całości superbohaterce. Kiedy poznamy dalsze informacje dotyczące tego filmu?

Myślę, że nadal trzeba poczekać na to kilka miesięcy. Wicie tyle, ile powinniście wiedzieć. Będą Skrulle, będą Kree, akcja będzie się rozgrywać w latach 90., Sam Jackson będzie miał dwie gałki oczne, a Carol Danvers dostanie unikalny origin story. Jesteśmy około dwa tygodnie od zakończenia zdjęć. 

Mimo że oba filmy są objęte ścisłą tajemnicą, Feige wyznał również, co nieco na temat pierwszego zwiastuna „Avengers 4” w rozmowie z portalem io9. Został zapytany o to, czy w trailerze zobaczymy poległych bohaterów, takich jak Black Panter

Nie, ponieważ on nie żyje. 

To nie jedyne informacje na temat MCU wyjawione w ostatnim czasie przez szefa Marvel Studios. Feige pod koniec czerwca 2018 roku potwierdził, że „zaspoilerowany” przez Toma Hollanda tytuł sequela filmu „Spider-Man: Homecoming” jest prawdziwy. Wypowiedział się też na temat znaczenia nazwy. 

Na odpowiedzi na dręczące pytania będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Tym bardziej że Marvel Studios zapowiedziało swoją nieobecność na tegorocznym San Diego Comic Con. „Captain Marvel” pojawi się w kinach w marcu 2019 roku. „Avengers 4” trafi na duży ekran w maju tego samego roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.