Szefostwo Legii Warszawa czekało na nowego zawodnika, jak Siara i Wąski z „Kilerów 2-óch”

Kamil Kacperski
05.07.2018 10:31
Mioduski|undefined Fot. kadr z wideo

Zarząd Legii nagrał krótki filmik, w którym widać, jak prezes klubu Dariusz Mioduski i dyrektor sportowy Ivan Kepcija czekają na nowego zawodnika, Hiszpana Carlitosa. Scena jest parodią filmu „Kilerów 2-óch”.

Legia Warszawa ogłosiła wieczorem 4 lipca 2018 roku, że nowym zawodnikiem ich klubu został Carlitos, 28-letni Hiszpan, który wcześniej występował w Wiśle Kraków. Transfer kosztował mistrzów Polski łącznie około miliona euro, a sam piłkarz ma zarabiać mniej więcej 50 tysięcy euro miesięcznie.

Oprócz tego, że za relatywnie niedużą kwotę Legia pozyskała jednego z najlepszych zawodników Ekstraklasy, to udowodniła również, że potrafi wywołać wokół siebie szum marketingowy. W trakcie oczekiwania na potwierdzenie transferu, klub nagrał krótkie wideo, na którym widać prezesa Dariusza Mioduskiego oraz dyrektora sportowego Ivana Kepciji:

Mioduski i Kepcija jak Siara i Wąski

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest to parodia znanej sceny pochodzącej z „Kilerów 2-óch”, w której gangsterzy Siara (Janusz Rewiński) i Wąski (Krzysztof Kiersznowski) czekają na sobowtóra Jurka Kilera, Coronela Moralesa. Szkoda jedynie, że w filmiku Legii Carlitos w pi*** nie wylądował:

Polska na MŚ 2018

Rosyjski mundial wypadł jednak fatalnie w wykonaniu biało-czerwonych. Po dwóch przegranych meczach grupowych, z Senegalem (1:2) i Kolumbią (0:3) stracili szansę na awans do fazy pucharowej. W ostatnim meczu wygrali z Japonią 1:0, ale zdaniem wielu obserwatorów wykazali brak zaangażowania i sportowej postawy, pozwalając Japończykom grać na czas przy korzystnym wyniku.

Mundial 2018 – terminarz

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczęły się 14 czerwca 2018. Wielki finał turnieju odbędzie się 15 lipca 2018. Mamy dla Was pełny terminarz 64 spotkań turnieju i plan ich transmisji telewizyjnych.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.