Taika Waititi ma nowy, szalony pomysł na kolejny film superbohaterski. Co wymyślił tym razem?

Natalia Hluzow
15.02.2018 17:56
Taika Waititi ma nowy, szalony pomysł na kolejny film superbohaterski. Co wymyślił tym razem? Fot. kadr z wideo

Podczas wywiadu związanego z promocją filmu „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray reżyser jak zwykle znalazł czas na swoje standardowe żarty. 

Odkąd ten niezależny twórca z Nowej Zelandii wstąpił w poczet reżyserów filmowego uniwersum Marvela, realizując trzecią część „Thora”, co chwila wymyśla nowe scenariusze potencjalnych kolejnych filmów o superbohaterach. Opowiadał już m.in. o tym, jak miałby wyglądać „Thor 4” oraz o swojej wizji solowego filmu Black Widow. Tym razem natomiast skupił swoją uwagę na Visionie i Scarlet Witch.

Vision i Scarlet Witch w komedii romantycznej

avengers infinity war vision Fot. foto: kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War"

Taika Waititi aktualnie zajmuje się promocją domowego wydania filmu „Thor: Ragnarok”, które obfituje w materiały dodatkowe, m.in. usunięte sceny, wywiady, wpadki z planu, a także niecodzienne wprowadzenie reżysera. W trakcie wywiadu dla Entertainment Tonight po raz kolejny został zapytany, jaki film MCU poza kolejną częścią Thora chciałby jeszcze wyreżyserować. Waititi odpowiedział na to w swoim stylu, że przede wszystkim film o Korgu, w którego sam wcielał się w ostatnim „Thorze”. Następnie dodał, że interesuje go też postać Visiona, którego widziałby jako bohatera mockumentu, po czym zmienił zdanie na komedię romantyczną o jego codziennym życiu ze Scarlet Witch, która ostatecznie okazałaby się filmem familijnym. Całość absurdalnych rozważań reżysera możecie zobaczyć w wideo udostępnionym przez ET:

MCU - premiery 2018

Jak zapewne się domyślacie, całą fabułę komedii romantycznej o Scarlet Witch i Visionie Waititi zmyślił na poczekaniu. Żaden z dotychczasowych wywiadów, jakich udzielił, nie wskazuje zresztą na to, by miał kiedykolwiek stworzyć jeszcze film spod znaku Marvela.

Na szczęście, MCU to nie tylko Waititi i jeszcze w 2018 roku czeka nas mnóstwo nowych premier filmów o superherosach z Domu Pomysłów. Aktualnie w kinach króluje „Black Panther”, który miał swoją premierę 14 lutego 2018, już 26 kwietnia 2018 na polskich ekranach zagości wyczekiwana produkcja „Avengers: Infinity war”, zaś od 3 sierpnia 2018 będziemy mogli oglądać pierwszą prawdziwą komedię romantyczną ze studia Marvel - kontynuację przygód człowieka-mrówki pod tytułem „Ant-Man and the Wasp”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.