Taika Waititi wyreżyseruje świąteczną reklamę Coca-Coli!

22.09.2020 10:50
Taika Waititi|undefined Fot. Rachel Luna/Getty AFP/East News

Nagrodzony Oscarem scenarzysta i reżyser takich filmów jak "Jojo Rabbit", "Thor: Ragnarok", czy "Co robimy w ukryciu" podjął współpracę z Coca-Colą.

Jak podają Wirtualne Media, reżyser, scenarzysta i aktor Taika Waititi stworzy tegoroczną świąteczną reklamę Coca-Coli. Poznaliśmy też historię, którą Waititi opowie w swoim spocie.

Taika Waititi reżyserem nowej świątecznej reklamy Coca-Coli

Z opisu reklamy wynika, że poznamy historię dziewczyny chcącej spędzić czas z ojcem, który musi pracować w okresie świątecznym. Córka wręcza tacie list, który ten ma dostarczyć Mikołajowi. Mężczyzna niestety zapomina go wysłać w drodze do pracy, co skłania go do szalonej podróży na biegun północny w poszukiwaniu Świętego Mikołaja.

Przeczytaj także

Gdy ojciec odkrywa, że Świętego Mikołaja nie ma w domu, zaczyna się zachwycać widokiem ciężarówki Coca-Coli z Mikołajem za kierownicą. Po dostarczeniu listu, święty zgadza się podwieźć mężczyznę do domu, spełniając świąteczne życzenie jego córki, czyli spędzenie Bożego Narodzenia z tatą.

Kampania ma ruszyć już w październiku. Zazwyczaj Coca-Cola obchodzi okres świąteczny, organizując ogólnokrajową wycieczkę ciężarówką w nawiązaniu do świątecznej kampanii z 1995 roku. W tym roku prawdopodobnie takowa się nie odbędzie z oczywistych przyczyn. 

Jeśli chodzi zaś o samego Taikę Waititiego, to reżyser jest ostatnio zapracowany - od czasu "Thora: Ragnarok" artysta rozpoczął współpracę z Lucasfilm i zrealizuje film "Star Wars", ma stworzyć aktorską adaptację anime "Akira", a także szykuje film "Next Goal Wins" opowiadający o najgorszej drużynie piłkarskiej wszech czasów.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.