Taika Waititi znów strollował hejtera "Thora: Love and Thunder"

02.08.2019 14:05
Foto: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News|undefined Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Niewielu twórców znosi krytykę tak, jak Taika Waititi. Nowozelandczyk ponownie odpowiedział na hejt skierowany w jego stronę. I znów zrobił to w genialny sposób.

Taika Waititi ma wielu zwolenników wśród fanów Kinowego Uniwersum Marvela. Jego "Thor: Ragnarok" powszechnie uważany jest za jeden z najlepszych filmów superbohaterskich, który tchnął w serię nowe życie. Niestety nie wszyscy podzielają to zdanie. Jednak Taika przyjmuje krytykę i hejt w typowy dla siebie - humorystyczny - sposób.

Taika Waititi znów strollował hejtera

Informowaliśmy was ostatnio o internaucie, który zarzucił reżyserowi "Thora: Ragnarok" zbyt "luzackie" i humorystyczne podejście do tematu. Jego zdaniem film wiele stracił bez odpowiedniej dawki patosu i dramatyzmu. Taika Waititi postanowił mu odpowiedzieć. Pojawili się również kolejni fani Marvela, którym nie odpowiada twórczość Nowozelandczyka. Główne zarzuty pod jego adresem dotyczą, oprócz nadmiaru humoru, wprowadzenia postaci Potężnej Thor.

Przeczytaj także

Tweet, do którego odniósł się Waititi, był odpowiedzią na wpis Jasona Aarona. Aaron to twórca komiksów, któremu zawdzięczamy między innymi właśnie Jane Foster w roli Potężnej Thor. Autor wyraził swoją radość w związku z wprowadzeniem jej postaci do MCU. Niejaki Jacob Weaver wyraził z kolei swoje niezadowolenie, twierdząc, że nic co do tej pory ogłoszono w kwestii 4. części "Thora" nie przypadło mu do gustu.

Jestem z tego bardzo niezadowolony. Żadna z wieści związanych z tym filmem mi się dotąd nie podobała.

W odpowiedzi Weaver uzyskał zapewnienie od Taiki, że nie ma się o co martwić.

Hej, hej. Przejdzie Ci, kiedy dotrze do Ciebie, że tak naprawdę nie wiesz czego chcesz, dopóki Ci tego nie dam.

Film "Thor: Love and Thunder", w reżyserii Taiki Waititiego wejdzie w skład 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela i ukaże się w 2021 roku. Jeszcze w tym roku do amerykańskich kin wejdzie inny film jego autorstwa - "JoJo Rabbit", w którym Taika wcielił się w Adolfa Hitlera.

Zobacz też: Taika Waititi o "Jojo Rabbit": Ten film wkurzy wielu rasistów, co bardzo mnie cieszy

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.